فیلیپین

تورها

عنوان ایرلاین اقامت قیمت از
موردی یافت نشد!

نقد و بررسی

معرفی فیلیپین

فیلیپین، مجمع‌الجزایری متشکل از بیش از ۷ هزار و ۱۰۰ جزیره در جنوب شرقی آسیا است. این مجمع‌الجزایر، بین دریای فیلیپین و دریای جنوبی چین قرار دارد. مجموع خطوط ساحلی این جزایر، طولانی‌ترین خطوط ساحلی دنیا را تشکیل می‌دهند. جزایر متعدد و مهاجرت مردم از سراسر دنیا به این جزایر، باعث تنوع فرهنگی در فیلیپین شده است.


بیش از صد گروه قومی متمایز و ترکیبی از فرهنگ‌های خارجی متنوع در فیلیپین زندگی می‌کنند. این کشور، از دهه ۱۵۰۰ تا سال ۱۸۹۸، مستعمره اسپانیا بوده است. ترکیب بی‌نظیری از فرهنگ‌ها و هنرهای مختلف در فیلیپین، موجب شگفتی گردشگران می‌شود. برای اینکه تک تک جاذبه‌ها، فرهنگ‌ها و تنوع موجود در این کشور را تجربه کنید، باید چندین دهه سفر خود را در این کشور ادامه دهید. 


فیلیپین یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا است که نسبت به کشورهای اطرافش، معمولا توسط گردشگران، دست کم گرفته می‌شود. تعداد گردشگران این کشور تقریبا یک پنجم گردشگران تایلند است در صورتی که ۴۰ درصد از آن پرجمعیت‌تر است. معمولا تعداد گردشگرانی که از خارج از جنوب شرقی آسیا به این کشور سفر می‌کنند، بسیار کمتر است. در حالی که فیلیپین، سواحل بی‌نظیر، چشم‌اندازهای طبیعی فوق‌العاده و فرهنگی غنی و متنوع دارد. هزینه پایین غذا و اقامتگاه‌ها در فیلیپین، زیرساخت‌های عالی در بسیاری از مکان‌ها و مردم مهربان و مهمان‌نواز از دیگر ویژگی‌هایی است که باعث می‌شود فیلیپین مقصدی ایده‌آل برای سفر به مناطق ساحلی باشد.


آب‌وهوای فیلیپین، استوایی است. فصل تابستان، گرم‌ترین فصل سال است و فصل بارندگی از ژوئن آغاز می‌شود. مناطقی از این کشور که در نزدیکی اقیانوس آرام قرار دارند معمولا در تمام طول سال بارندگی دارند.

فرودگاه ها

جاذبه ها

مراکز خرید

مطالب

بهترین نقاط برای غواصی در آسیا
آسیا با هزاران جزیره گرمسیری و 75 درصد گونه‌های مرجانی جهان، بهشت غواصان است و با جاذبه های فراوان خود غواصان را...
بهترین نقاط برای غواصی در آسیا
آسیا با هزاران جزیره گرمسیری و 75 درصد گونه‌های مرجانی جهان، بهشت غواصان است و با جاذبه های فراوان خود غواصان را...

محله ها