دهلی
/ /
مرکز خرید DLF Promenade دهلی
مرکز خرید DLF Promenade دهلی

مرکز خرید DLF Promenade دهلی

معرفی

ساعت کاری ۱۱:۰۰ تا ۲۳:۰۰
وب سایت http://www.dlfpromenade.com/
آدرس ۲۳۸ Nelson Mandela Road | Vasant Kunj, New Delhi, India

مرکز خرید DLF Promenade در جاده نلسون ماندلا در قلب واسانت کونج، بازاری برای مشتریان متفاوت دهلی و NCR است. این بازار حرف اول و آخر را در زمینه مد در شهر می‌زند. مرکز خرید DLF Promenade با 30000 متر مربع مساحت مخصوص مشتریانی است که می‌خواهند خرید با کیفیت در محیطی شیک را تجربه کنند.

مرکز خرید DLF Promenade علاوه بر میزبانی برخی از برترین برندهای صنعت مد، ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیگری مانند کیدی‌لند بزرگترین محوطه بازی فضای باز کودکان، و هاب، یک فضای اجتماعی سرباز با کافه‌ها، فواره رقصان مشابه فواره هتل مجلل بلاجیو در لاس‌وگاس و بزرگترین صفحه نمایش LED شهر  را نیز در اختیار دارد.

برندهای مشهوری مانند زارا، مارکز اند اسپنسر، فوراِوِر 21، صفورا به همراه سینماهای PVR ICON، و ایت فود لونگ (غذاخوری و استراحتگاه) تجربه خرید از DLF را دلپذیرتر می‌کنند. این مرکز خرید با 7 پرده سینمایی PVR ICON اختصاصی در دهلی محبوب سینمادوستان شهر نیز هست. علاوه بر مراکز زیبایی و مد، مرکز خرید ترکیب فوق‌العاده‌ای از برندهای F&B (خوردنی و نوشیدنی) مانند بیگ چیل، غول صنعت خوراکی آفریقای جنوبی، ناندو، TGIF آمریکایی، رستوران زنجیره‌ای آسیایی ماماگوتو، غذاخوری ریاز آملانی، اسموک هاوس دلی و موکا آرت هاوس به همراه غذاهای هندی سرآشپز ماروت سیکا و غذاهای قاره ای کاینوش و کِیا نیز دارد.

یکی دیگر از ویژگی‌های مرکز خرید DLF Promenade طیف وسیع برندهای لوکس مانند جویسی کوتور، چنل بیوتی، هانکه‌مولر، BCB جنریشن، کال ایت اسپرینگ، دی‌سی شو و کاما آیورودا است.

DLF جوایز زیادی از قبیل جایزه بهترین مرکز خرید سال در کنگره فروشگاه‌های آسیا (2015)، بهترین مرکز خرید سال در مراسم جوایز مراکز خرید هند (2015)، بهترین مجله داخلی در جوایز بهترین‌های بازاریابی بین‌المللی و برجسته‌ترین مراکز خرید سال و جایزه بهترین کاربری فضای فروش در مراکز خرید سال 2015 را دریافت کرده است.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید Ambience ۰٫۰۷۸ کیلومتر

نقد و بررسی