دهلی
/ /
مرکز خرید گریت ایندیا پالاس دهلی
مرکز خرید گریت ایندیا پالاس دهلی

مرکز خرید گریت ایندیا پالاس دهلی

معرفی

ساعت کاری ۱۱:۰۰ تا ۲۳:۰۰
وب سایت https://www.thegreatindiaplace.in/
آدرس A۲ Sec ۳۸ A Plot No, Noida ۲۰۱۳۰۱, India

مرکز خریدی در نویدا، اوتار پرادش که بیشتر به نام مرکز خرید GIP شناخته می‌شود. GIP یکی از بزرگترین مراکز خرید هند با ترکیب متنوعی از فروشگاه‌های داخلی و بین‌المللی است. این مرکز خرید بزرگ میزبان ورلدز آف واندرز (WOW)، یکی از بزرگترین پارک‌های سرگرمی شهر نیز است. مرکز خرید GIF، مرکز خرید گاردنز گالریا به همراه پارک تفریحی WOW، کیدزانیا و دکاتلون همگی بخشی از گران‌ترین پروژه تجاری تفریحی نویدا در NCR دهلی هستند.

مرکز خرید گریت ایندیا پالاس توسط گروه آپوگار طراحی و سااخته شد و مدیریت آن بر عده شرکت انترتِینمنت سیتی است. این مرکز خرید در بخش 38 – A  نویدا، نزدیک به ایستگاه متروی بخش 18 نویدا قرار دارد.

GIF میزبان 8 فروشگاه پرچمدار و حدود 230 برند متنوع از قبیل شاپرز استاپ، گلوباس، پانتالونز، بیگ بازار، هوم تاون، وودلند، لایف‌استایل و لایف‌استایل هوم، به همراه برندهای بین‌المللی مانند آدیداس، نایک، گِس و مارکز اند اسپنسر است. مرکز خرید به بخش‌های مختلفی تقسیم شده. لوازم خانه و مواد مصرفی در زیرزمین، لباس‌های زنانه در یک طرف و لباس‌های مردانه در طرف دیگر طبقه همکف قرار دارند و فضای 17000 متر مربعی طبقه بالا به محوطه غذا و سرگرمی اختصاص دارد. یک سینمای بزرگ 6 پرده‌ای مولتی‌پلکس با ظرفیت 1220 صندلی، یک محوطه 79 متر مربعی مخصوص بازار لوازم عروسی، و بخش ارتقا خانگی هوم‌ساز در این طبقه قرار دارند.

فروشگاه‌ها، معاملات، پیشنهادات، رخدادها، تخفیف‌ها، رستوران‌ها، برندها و سینماها زیر سقف گریت ایندیا با مساحت 60 هکتار و حدود 140000 متر مربع فضای فروشگاهی جمع شده‌اند تا پاسخگوی نیاز بیش از 2 میلیون نفر مراجع ماهانه باشند. این مرکز خرید مدرن با فضای کاخ مانند، محیطی منحصربه‌فرد دارد که هر خریداری را جذب خود می‌کند.

فاصله تا مکان های مهم

KidZania Delhi NCR ۰٫۰۹ کیلومتر
مرکز خرید Reliance Trends ۰٫۱۱ کیلومتر
دنیای شگفتی ۰٫۵ کیلومتر
مرکز خرید Senior ۰٫۷۵ کیلومتر
باغ گیاه شناسی Indian Republic ۱٫۲ کیلومتر

نقد و بررسی