دهلی
/ /
مرکز خرید کارول باغ دهلی
مرکز خرید کارول باغ دهلی

مرکز خرید کارول باغ دهلی

معرفی

ساعت کاری ۱۱:۰۰ تا ۲۲:۰۰ سه شنبه تا یکشنبه
دوشنبه ها تعطیل است
وب سایت
آدرس Karol Bagh, New Delhi, Delhi ۱۱۰۰۶۰, India

کارول باغ یک محلی مسکونی – تجاری در دهلی است که به خاطر فروشگاه‌های خیابانی مانند غفار مارکت و جاده اجمل خان شهرت دارد. کارول باغ به همراه دریا گنج و پاهارگنج منطقه شمالی پایتخت ملی هند دهلی را تشکیل می‌دهند.

مناطق مسکونی کارول باغ شامل W.E.A ، بیدون پورا، ریگار پورا، دِو ناگار و باپا ناگار می‌شوند. این محله‌ها ترکیبی از مراکز مسکونی و تجاری را در خود جای داده‌اند. برخی بازارهای عمده‌فروشی مانند بازار پوشاک تانک رود، بازار چرم هاردهیان سینگ رود و غیره در این منطقه قرار دارند.

بازار  عمده فروشی پوشاک تانک رود مارکت از انتهای دهه 80 با تعداد معدودی فروشنده آغاز به کار کرد. هم اکنون این منطقه با خیابان‌های خریدی مثل جاده اجمل خان، جاده آریا ساماج و بازار غفار مارکت  و تیپ تاپ مارکت مرکز خرید افراد بانفوذ غرب و مرکز دهلی محسوب می‌شود. در سال‌های اخیر برندهای غربی متعددی ازقبیل پیتزا هات، TGIF، ریبوک، اسکچر، پوما و لاکوسته در این منطقه کسب و کار پررونقی را در کارول باغ شکل داده‌اند. این رونق شامل حال غذاخوری‌هایی مانند پیند بالوچی و غیره نیز می‌شود.

سارای روهلیا دهلی و کیشانگانی دهلی نزدیک‌ترین ایستگاه‌های راه‌آهن به کارول باغ هستند. هر دو ایستگاه تنها یک کیلومتر با کارول باغ فاصله دارند. کارول باغ در 22 کیلومتری فرودگاه بین‌المللی ایندرا گاندی و 4 کیلومتری ایستگاه راه‌آهن دهلی‌نو قرار دارد. ایستگاه مترو کارول باغ نیز در خط آبی متروی دهلی واقع شده است. مجسمه عظیم و مشهور لرد هانومان بین جیهان‌دوالان و ایستگاه متروی کارول باغ بنا شده. پین کد کارول باغ 110005 است.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید Westside ۰٫۰۹۸ کیلومتر
هتل Emperor Palms ۰٫۱۲ کیلومتر
هتل O'delhi ۰٫۵۵ کیلومتر
پارک Chetak ۰٫۶۵ کیلومتر

نقد و بررسی