دهلی
/ /
مرکز خرید آنسال پلازا دهلی
مرکز خرید آنسال پلازا دهلی

مرکز خرید آنسال پلازا دهلی

معرفی

ساعت کاری ۱۱:۰۰ تا ۲۳:۰۰
وب سایت
آدرس Ansal Plaza August Kranti Marg, New Delhi ۱۱۰۰۴۹, India

آنسال پلازا مرکز خریدی واقع در گانج در خِل گائون مارگ در جنوب دهلی، نخستین مرکز خرید اصلی دهلی، از اول نوامبر 1999 آغاز به کار کرد. این مرکز خرید توسط شرکت املاک و زیرساخت آنسال بنا شده است. در فضای دایره‌ای آنسال پلازا یک آمفی‌تئاتر مجلل قرار دارد.

آنسال پلازا، بخشی از پروژه آنسال API تلاشی برای آغاز جریان تحول مراکز خرید در هند توسط شرکت آنسال در دهلی لو بوده که هم‌اکنون الگوی دیگر مراکز خرید محسوب می‌شود. مجموعه آنسال با هدف رشد بیشتر ، تعداد مراکز خرید فعال خود در شمال هند را به شش مرکز افزایش داده است.

دسترسی آسان، طراحی همگام با محیط زیست و تجهیز زیرساخت‌ها آنسال پلازا را تبدیل به یکی از بهترین مجموعه‌های تجاری کل کشور و محیطی عالی برای فعالیت‌های فرهنگی مانند شوهای مد، اجراهای موسیقی زنده، فیلمبرداری، پخش آثار سینمائی و تبلیغ محصولات مختلف کرده است.  بعلاوه حضور برندهای بین‌المللی و بهترین مجموعه‌های غذاخوری تجربه خرید از آنسال پلازا را به بالاترین کیفیت می‌رساند.

آنسال پلازا از سه بلوک A، B و C تشکیل شده.  علاوه بر 90 فروشگاه کوچک و بزرگ، بخشی از فضای داخل مرکز خرید به مراکز اداری و دفاتر کار اختصاص داده شده است.

فاصله تا مکان های مهم

هتل Karnataka Bhawan ۰٫۲۶ کیلومتر
مسجد Moth ki ۰٫۹ کیلومتر

نقد و بررسی