دبی
/ /
مرکز خرید فستیوال سیتی دبی
مرکز خرید فستیوال سیتی دبی

مرکز خرید فستیوال سیتی دبی

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ یکشنبه تا چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۰۰:۰۰ پنجشنبه تا شنبه
وب سایت http://www.dubaifestivalcitymall.com/home
آدرس | Dubai Festival City, Dubai, United Arab Emirates

مرکز خرید فستیوال سیتی دبی یکی از مقصدهای توریستی اصلی دبی است. فستیوال سیتی با بیش از 500 فروشگاه خانه تنها شعبه IKEA دبی و برندهای مد مشهوری مانند زارا، اچ اند ام، تاپ‌شاپ، کوچ، دی‌کا نیویورک، کِیت اسپاد و برای اولین بار در خاورمیانه، فروشگاه لوکس سنگاپوری رابینسونز است. غذاخوری‌های ساحلی در فستیوال سیتی، 65 رستوران و کافه، بزرگترین فودکورت در دبی و معرفی برندهای مشهوری چون شوگر فکتوری، تورتیلا و تنها کافه هارد راک در خاورمیانه منوی F&B فستیوال سیتی را به یکی از کاملترین مجموعه‌های F&B (غذا و نوشیدنی) در دبی تبدیل می‌کند. یک سینما نووُ با هفت پرده Star 4D آی مکس، یک مرکز سرگرمی خانوادگی به مساحت 6500 متر مربع، فابی‌لند و جدیدترین عضو خانواده سرگرمی‌های فستیوال سیتی، ایمَجین (IMAGINE)  که توجه جهانیان را به خود جلب کرده است.

ایمَجین یک جاذبه سرگرمی با دو رکورد ثبت شده، یک نمایش دیدنی رقص نور و آب است که قدرت آب، نور و آتش را با صفحه‌نمایش‌های غول‌آسای آبی، 30 لیزر، فواره‌های متعدد و سیستم صوتی فراگیر در هم می‌آمیزد تا تماشاگران را به جهان منحصربه‌فرد نمایش نور و صدا ببرد. نمایشی که در هیچ کجای دیگری نظیر آن را تجربه نخواهند کرد. نام ایمَجین به عنوان بزرگترین پروژکشن تصویر در آب و وسیع‌ترین نقشه‌برداری پروجکشن دائمی در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

فستیوال سیتی با غروب‌های زیبا و اینستاگرامی‌اش در کناره نهر تاریخی دبی قرار دارد. 15 غذاخوری ساحلی در فستیوال سیتی با برندهایی مانند چیزکیک فَکتوری، ایتالی، ترکیش ویلِیج و غذاهای اماراتی حقیقی در الفانار در خدمت مشتریان هستند.

پارکینگ فستیوال سیتی با ظرفیت 7000 خودرو، خدمات والت (راننده‌ای که به جای شما خودرویتان را پارک می‌کند)، دو خط تاکسی، والت وی‌آی‌پی، استایلیست شخصی، قایق‌های مسافرتی سنتی dhow و امکانات متعدد دیگر، همگی در قلب شهر دبی با تنها 5 دقیقه فاصله با فرودگاه بین المللی دبی در اختیار شماست.

فستیوال سیتی با قایق و از طریق نهر دبی کاملاً در دسترس است و تاکسی‌های آبی RTA هر ساعت به سمت فستیوال سیتی حرکت می‌کنند.

فاصله تا مکان های مهم

کافه Hard Rock ۰٫۰۴۱ کیلومتر
مرکز خرید IKEA ۰٫۶ کیلومتر

نقد و بررسی