دبی
/ /
مرکز خرید سیتی سنتر دیره دبی
مرکز خرید سیتی سنتر دیره دبی

مرکز خرید سیتی سنتر دیره دبی

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ یکشنبه تا چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۰۰:۰۰ پنجشنبه تا شنبه
وب سایت http://www.citycentredeira.com/
آدرس ۸th Street, Dubai, United Arab Emirates

سیتی سنتر دیره در دبی مرکز خرید پرچمدار مجموعه املاک مجید الفطیم است. سیتی سنتر دیره در 27 آگوست 1995 در بخش قدیمی‌تر دبی کنار تقاطع شارجه، بر‌دبی و فرودگاه افتتاح شد. یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای گروه مجید الفطیم که از لحاظ وسعت و نمای بیرونی به مرکز خرید امارات در دبی تشابه دارد. این مرکز خرید، تفریحات و سرگرمی با فضای قابل اجاره یازده هکتاری، 370 فروشگاه و پارکینگی با ظرفیت 3600 خودرو، میزبان برندهای مشهوری مانند کارفور، آیکونیک، شرف دی‌جی، ویرجین مگا‌ استور و پاریس گالری و انواع فروشگاه‌های وسایل الکترونیک، برندهای آرایشی، اسباب‌بازی‌فروشی‌ها، جواهرفروشی‌ها و فروشگاه‌های پارچه و منسوجات است.

امکانات تفریحی و سرگرمی سیتی سنتر دیره شامل مجیک پلانت، یکی از محبوب‌ترین مراکز تفریحی سرپوشیده خانوادگی در منطقه؛ سینماهای VOX و یک مجموعه سینمای مولتی‌پلکس 20 پرده‌ای با 3000 نفر ظرفیت می‌شود. همچنین این مرکز دسترسی مستقیم به هتل و اقامتگاه 5 ستاره سیتی سنتر تحت مدیریت پولمن دارد. یک برج MAF و ساختمان 11 طبقه اداره مجموعه سیتی سنتر را تکمیل می‌کنند.

بیش از 58 رستوران و غذاخوری شامل برندهای مشهوری مثل چیلی، کوکو، چاینا تایمز، حاتم، پی.‌اف چانگ، گیزبو و تگزاس رودهاوس و یک فودکورت بین‌المللی با برنده‌های مانند ک.اف.سی، نیو‌یورک فرایز، مک‌دونالد، مس‌ایز وانِلی و چارلی گریلد سابز، چووکینگ، فت برگر و باجا فرش در سیتی سنتر آماده ارائه خدمات به مشتریان گرسنه هستند.

فاصله تا مکان های مهم

کیلومتر

نقد و بررسی