دبی

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ یکشنبه تا چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ پنجشنبه و جمعه
۰۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ شنبه ها
وب سایت https://www.dubaimarinamall.com/
آدرس | Exit ۳۲ directly off Sheikh Zayed Road, Dubai ۳۲۹۲۳, United Arab Emirates

مرکز خرید دبی مارینا تصویری رویایی از ترکیب برج‌سازی جاه‌طلبانه در دبی با سبک زندگی منحصربه‌فرد و سرزنده ساحلی است که نظیرش در هیچ نقطه دیگری از جهان یافت نمی‌شود. این مرکز خرید پرافتخار، مدرن، با طراحی بسیار دقیق، بهشت خرید، سرگرمی و سبک زندگی برای اهالی دبی، مسافران و همینطور توریست‌هایی است که به دنبال بهترین‌های شهر می‌گردند.

این مرکز خرید چهار طبقه با مساحت قابل اجاره حدود 36200 متر مربع در چهار طبقه میزبان برندهای مد سطح‌ بالا، طراحان لباس موفق، محوطه غذاخوری لوکس روبه‌روی یک آب‌نمای رقصان، هیجان بصری در سینماهای Reel، تفریحات مخصوص کودکان و حتی یک سوپرمارکت برای آسایش خانواده‌ها است.

ارتباط مرکز خرید با هتل لوکس و پرمیوم آدرس دبی مارینا مال امکان استفاده از لابی و دیگر خدمات هتل را فراهم می‌کند. جو دبی مارینا مال بسیار آرام و به دور از هر تنش و عجله‌ای است و چیدمان شیک داخلی مرکز خرید با  ظرافت، شیک پسندی و نگاه ظریف مشتریان را بازنمایی می‌کند. نکته مهم این است که خواه مد روز را دنبال کنید یا ساده باشید، درهای دبی مارینا مال همیشه به روی شما باز است و همیشه بازگشت شما را با خوشحالی خوش‌آمد می‌گوید.

در دبی مارینا مال برندهای زنجیره‌ای مانند رِیس، نیو لوک، اچ اند ام، ناین وست، دابلیو اچ اسمیت و بوت‌ساند را خواهید یافت. این مرکز خرید با برندهای مخصوص کودکان مانند گیمبوری، ماماز اند پاپاز، مادرکِر، آدامز کیدز، دستینِیشِن مَترنیتی و ارلی لرنینگ سنتر اهمیت ویژه‌ای برای کودکان و والدین آنها قائل است.

سوپر مارکت وِیتروز، غذاخوری در کنار آب‌نما و یک سینمای مدرن از دیگر امکاناتی است که در اینجا خواهید یافت. میهمانان هتل آدرس دبی مارینا مال می‌توانند در پیاده‌روی اختصاصی هتل تا مرکز خرید قدم بزنند و پس از یک خرید مفصل به یک قایق‌سواری آرام‌بخش روی دریا بروند.

فاصله تا مکان های مهم

هتل Ramada Plaza Jumeirah Beach ۱ کیلومتر
هتل InterContinental Dubai Marina ۱ کیلومتر
سینماهای Roxy ۱٫۲ کیلومتر

نقد و بررسی