دبی

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ شنبه تا چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۳:۰۰ پنجشنبه و جمعه
وب سایت http://www.burjuman.com/
آدرس Khalid Bin Al Waleed Street, Dubai, United Arab Emirates

برجمان یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید دبی، در منطقه بردبی واقع شده است. این مرکز خرید به گروه سازنده آن سیف‌الغریر تعلق دارد. این مجموعه متمایز با یک مرکز خرید، برج تجاری، سوئیت‌های هتل و اقامتگاه‌های داپلکس فضایی به مساحت 260000 متر مربع را اشغال کرده است. خود مرکز خرید بیش از 74000 متر مربع مساحت دارد.

برجمان در سال 1973 دو جایزه ماکسی مریت از مجمع بین‌المللی مراکز خرید دریافت کرد و در سال 2006 در اولین جشنواره جوایز فروشگاه‌های خاورمیانه به عنوان مرکز خرید سال انتخاب شد.

برجمان در قلب منطقه تجاری و تاریخی شهر از طریق خطوط مترو و ایستگاه برجمان قابل دسترسی است، به علاوه این مرکز خرید به بزرگراه‌های اصلی مانند بزرگراه شیخ زاید نیز راه دارد. برجمان در موقعیتی عالی قرار دارد و یکی از مقاصد خرید واقعی شهر است. برندهای متنوع و فروشگاه‌های پیشتاز دبی در برجمان خانه دارند و این مرکز خرید به امکانات تفریحی خانوادگی، سینمایی با تجهیزات به روز و همین طور رستوران‌ها و کافه‌های متعدد با منوهای بسیار متنوع مجهز است.

یک فودکورت وسیع با ده‌ها برند غذایی مانند، کی اف سی، مک‌دونالدز، برگر کینگ، بمبئی چووپاتی، پاپا جان سابوِی، تاپا کینگ و رستوران‌هایی مانند ناندو، یو سوشی، کالیفرنیا پیتزا کیچن، یلو چیلی، جی‌آر‌کا و تیم هورتونز در اختیار مشتریان این مرکز خرید هستند.

در بازسازی برجمان یک هایپرمارک کارفور جدید به همراه مراکز تفریح مختلف مانند یک سینمای مولتی‌پلکس 14 پرده‌ای VOX  با فیلم‌های پرفروش روز و مجیک پلانت به آن افزوده شد تا این مرکز خرید تبدیل به یکی از جاذبه های  گردشگری خانوادگی اصلی دبی شود.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید سنتر پوینت ۰٫۲۱ کیلومتر
هتل Four Points by Sheraton Bur Dubai ۱٫۲ کیلومتر

نقد و بررسی