دبی

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۳:۰۰ یکشنبه تا چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۰۰:۰۰ پنجشنبه
۰۹:۰۰ تا ۰۰:۰۰ جمعه
۰۹:۰۰ تا ۲۳:۰۰ شنبه
وب سایت https://www.theplaymania.com/skidubai
آدرس Sheikh Zayed Rd - Dubai - United Arab Emirates

مجموعه اسکی سرپوشیده دبی به مساحت 22500 مترمربع ، بخشی از مرکز خرید امارات، یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیا است که توسط گروه مجیدالفوتَیم، سازندگان خود مرکز خرید، بنا شده است.

این سالن سرپوشیده اسکی در سال 2005 افتتاح شدو از یک کوه 85 متری و 5 مسیر اسکی با شیب و سطح دشواری متفاوت تشکیل شده است و شامل یک مسیر اسکی 400 متری، اولین پیست الماس سیاه داخل سالن دنیا با موانع مختلف (جعبه، ریل و سکوهای پرش) که به طور منظم تغییر می‌کنند. یک بالابر کواد و یدک کش کابلی اسکی‌بازان و اسنوبرد سوارها را از کوه بالا می‌یرند. هزینه اجاره تمام تجهیزات از قبیل ژاکت و اسکی روی بلیت حساب شده. به علاوه می‌توانید از مغازه‌های اطراف سالن تجهیزات لازم را بخرید. کنار پیست اسکی یک پارک برفی به مساحت 3000 متر مربع با سرسره و سورتمه، برج‌های مخصوص صعود، گلوله برفی‌های غول‌آسا و یک غار یخی قرار دارد. مجموعه اسکی دبی چند پنگوئن نیز دارد که زمان‌های مشخصی در روز از لانه‌هایشان بیرون آورده می‌شوند. ملاقات با پنگوئن‌ها را می‌توان از پیش رزرو کرد.

در سال 2007 مجموعه اسکی دبی جایزه دستاورد چشمگیر Thea را از مجمع تفریحات موضوعی دریافت کرد. محوطه برف بازی توسط گروه Thinkwell طراحی شده است.

بازی با پنگوئن‌ها، ساختن آدم برفی، غلت زدن از بالای تپه، سورتمه سواری یا کاوش در غار یخی، می‌توانید سوار یک زیپ‌لاین یخی بشوید یا با یک بالابر کلاسیک به نوک قله بروید و تا پائین اسکی کنید.

در هر وقت سال می‌توانید باد و بارش برف واقعی را در مجموعه اسکی مرکز خرید امارات، یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیا، تجربه کنید. برای آمدن به مرکزخرید به راحتی مترو سوار شوید و در ایستگاه مترو مرکز خرید امارات پیاده شوید.

فاصله تا مکان های مهم

امارات مال کیلومتر
هتل Hilton Garden Inn Dubai Mall ۰٫۷۵ کیلومتر
هتل Kempinski Mall of the Emirates ۰٫۹۵ کیلومتر

نقد و بررسی