دبی

معرفی

ساعت کاری ۰۸:۰۰ تا ۲۳:۰۰
وب سایت
آدرس Al Mamzar Al Khaleej Rd | Al Mamzar, Dubai, United Arab Emirates

پارک الممزر یکی از گوهرهای پنهان دبی، از هکتارها سبزه‌زار و یک محیط ساحلی دوست‌داشتنی تشکیل شده است. می‌توانید در ساحل آفتاب بگیرید یا شنا کنید، در دشت به پیک نیک بروید یا در زمین بازی ورزش کنید یا در پارک اسکیت‌سواری کنید و اگر هوس کردید همه این کارها را تجربه کنید سوار تراموای زیبای پارک شوید و تمام پارک را بگردید. امکانات تفریحی این پارک ساحلی به ترتیب از دوستداران ورزش‌های آبی، ساحل دوستان و خانواده‌ها و کسانی که می‌خواهند از آفتاب لذت ببرند را شامل می‌شود.

خواه در ساحل بدوید، یا سوار جت اسکی شوید با با کودکان بازی کنید، بالاخره گرسنه خواهید شد. 25 محوطه باربیکیو با انواع گریل و جا برای نشستن در اختیار شماست.

این مجموعه با بیش از 1600 اصله نخل خرما، 300 درخت نارگیل و 6000 گونه گیاهی دیگر، مناظری سرزنده و روح‌بخش را مقابل چشمان شما قرارداده است.

این پارک ساحلی وسیع، از پنج ساحل ماسه‌ای زیبا تشکیل شده که به امکانات زیربنایی از قبیل، استخر شنا، زمین‌های بازی، محوطه‌های پیک‌نیک با باربیکیو، ورزش‌های آبی، مسیر دوچرخه‌سواری با دوچرخه‌های اجاره‌ای، اسنک بارهای متنوع، علفزار، دسترسی به اینترنت وای فای و کابین‌های مجهز به تهویه مطبوع (150 درهم تا 200 درهم در روز، در ساحل چهارم) مجهز شده‌اند.

صندلی‌های سایبان‌دار در ساحل موجود هستند. اما گزینه‌های غذایی محدودند، بهتر است یک سبد پیک‌نیک برای خود بیاورید. روزهای دوشنبه و چهارشنبه «روز بانوان» است و مردان (بالای شش سال) حق ورود به پارک را ندارند. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو ،ایستگاه القیاده، 6.5 کیلومتر با پارک فاصله دارد.

فاصله تا مکان های مهم

ساحل آزاد الممزر ۲٫۵ کیلومتر

نقد و بررسی