دبی
/ /
پارک آبی وایلد وادی دبی
پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۱۹:۰۰ جمعه تا چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰ پنجشنبه ها
وب سایت https://www.jumeirah.com/en/hotels-resorts/dubai/wild-wadi/
آدرس Jumeirah Street, Opp٫ Burj Al Arab، Jumeirah ۲ - Dubai - United Arab Emirates

پارک آبی وایلد وادی دبی ،یک پارک فضای باز در دبی، امارات متحده عربی، در محوطه جمیرا، نزدیک به  برج العرب و ساحل جمیرا واقع شده است. پارک آبی توسط گروه بین‌المللی جمیرا، یک شرکت هتلداری مستقر در دبی، اداره می‌شود.

پارک آبی وایلد وادی دبی یک استخر موج گرم/سرد، چندین سرسره آبی و دو دستگاه موج‌سواری مصنوعی دارد. به علاوه، پارک صاحب بزرگترین سرسره آبی خارج از آمریکای شمالی بود اما این سرسره برداشته شد تا دوسرسره دیگر جایگزین آن شوند. یکی دیگر از ویژگی‌های پارک یک آبشار 18 متری است که هر 10 دقیقه یکبار فوران می‌کند. دو مغازه سوغاتی، سه رستوران و دو دکه اسنک فروشی دیگر بخش‌های پارک را تشکیل می‌دهند.

وایلد وادی میزبان سری مسابقات The Amazing Race 5 و سری اول The Amazing Race آسیا بود. در این مسابقات تیم‌ها باید از ارتفاع 21 متری سقوط آزاد می‌کردند. این بخش بعداً درسری دوم Amazing Race استرالیا  نمایش داده شد، اما در مسابقه تیم‌ها باید با تخته‌های موج‌سواری بوگی (تخته منعطف پلاستیکی) مسیر دستگاه موج‌سواری را به پایان می‌رساندند تا در آنجا سرنخ های بعدی خود را دریافت کنند.

پارک آبی وایلد وادی دبی، روبه‌روی برج العرب قرار دارد. پارک با بیش از 30 سرسره و سرگرمی‌های متنوع دیگر برای تمام اعضای خانواده مناسب است. تِم وایلد وادی بر مبنای جحی (معادل ملانصرالدین در ترکیه و ایران) شخصیت افسانه‌ای ادبیات فولکلور عرب شکل گرفته است.

وایلد وادی اولین پارک آبی جهان با تائیدیه‌ ISO است. در طول 10 سال گذشته، پارک برنده جوایز داخلی و بین‌المللی متعددی در زمینه‌های امنیت، فن‌آوری و نوآوری، کیفیت، آموزش و برنامه‌های منابع انسانی شده است.

فاصله تا مکان های مهم

برج العرب ۰٫۴ کیلومتر
ساحل جمیرا ۰٫۳۵ کیلومتر
مدینه جمیرا ۰٫۹ کیلومتر

نقد و بررسی