دبی

معرفی

ساعت کاری
وب سایت https://www.jumeirah.com/en/hotels-resorts/dubai/madinat-jumeirah/?utm_source=google&utm_medium=google%20places&utm_campaign=hotel
آدرس ۶ King Salman Bin Abdulaziz Al Saud St - Dubai - United Arab Emirates

اقامتگاه عربی مدینه جمیرا در دبی یک اقامتگاه مجلل پنج ستاره است. مدینه جمیرا با بیش از 40 هکتار زمین و باغ بزرگترین اقامتگاه در سرتاسر امارات متحده عربی است. این اقامتگاه طوری طراحی شده که یاد‌آور یک شهر سنتی عربی باشد. سه هتل بوتیک (القصر، مینا السلام و النسیم) و یک حیاط با 29 خانه تابستانی به نام دارألمصياف مدینه جمیرا را تشکیل می‌دهند. این اقامتگاه بیش از 40 رستوران دارد.

مدینه جمیرا در دو کیلومتری ساحل خصوصی هتل ساحلی جمیرا، برج العرب و پارک آبی وایلد وادی قرار دارد. گل کاغذی رونده، درختان انبوه موز و نخل‌های بلند، درختان اصلی زمین‌های پربرکت این منطقه هستند که توسط گروهی کوچک از باغبانان، با وسواس تمام، نگهداری می‌شوند.

در قلب مجموعه بازار سنتی مدینه جمیرا قرار دارد. بازاری شبیه هزارتو با ردیف مغازه‌ها در اطراف پیاده‌روها با کف چوبی. با وجود آنکه فضا مرتب‌تر و حساب‌شده‌تر از آن است که شبیه یک بازار عربی اصیل باشد، کیفیت برخی کالاها، آثار هنری و سوغاتی‌ها بسیار بالاست. اگر دلتان کمی فرهنگ غربی خواست، سری به سالن تئاتر مدینه جمیرا بزنید.

فاصله تا مکان های مهم

بازار سنتی مدینه جمیرا ۱٫۳ کیلومتر
پارک آبی وایلد وادی ۱٫۹ کیلومتر
برج العرب ۲٫۲ کیلومتر
هتل ساحلی جمیرا ۲٫۲ کیلومتر

نقد و بررسی