دبی

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰ شنبه تا چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰ پنجشنبه و جمعه
وب سایت https://www.legoland.com/dubai/
آدرس Sheikh Zayed Road | Opposite Palm Jebel Ali, Dubai, United Arab Emirates

 پارک‌های لگولند و پارک آبی لگولند به عنوان بخشی از پارک‌ها و استراحتگاه‌های دبی، یکی از مقاصد اصلی خانواده‌های خاورمیانه با کودکان 2 تا 12 سال هستند. پارک‌های لگولند فرصتی را فراهم کرده‌اند تا خانواده‌ها بتوانند در یک روز کامل با سواری‌های تعاملی، سرسره‌های آبی، مدل‌ها و ساختمان‌های لِگو به ماجراجویی در سرزمین لگو بپردازند.

سرزمین لگوی دبی از شش منطقه کارخانه، مینی لَند، شهر لگو، قلمروهای پادشاهی، تخیل و ماجراجویی تشکیل شده است.

مغازه بزرگ

وقتی از زیر تابلوی غول آسای لگولند می‌گذرید و وارد لگولند می‌شوید. اولین منطقه پیش روی شما کارخانه نام دارد. در این منطقه می‌توانید مغازه بزرگ را بیابید که صاحب بزرگترین مجموعه آجرهای لگو در خاورمیانه است!

کارخانه لگو

فرآیند ساخت یک لگوی واقعی را از ابتدا تا انتها ببینید. حتی می‌توانید آجر لگوی مخصوص خود را بسازید و به خانه ببرید.

مینیلَند

ساخت این مجموعه مینیاتوری بناهای مشهور از لگو دو سال طول کشید. در این شهر احساس می‌کنید غول‌هایی هستید که در اطراف بدل‌های مینیاتوری برج خلیفه و متروی دبی می‌گردید، نمونه‌هایی که از میلیون‌ها آجر خوش‌رنگ لگو ساخته شده‌اند.

سینمای چهار بعدی

فیلم لگو4D : ماجرای تازه به صورت اختصاصی در شعبه‌های لگولند در سرتاسر جهان پخش می‌شود. یک فیلم 13 دقیقه‌ای ترکیبی از انیمیشن سه بعدی کامپیوتری و افکت‌های جهان واقعی مانند باد، آب و مه پس از وقایع فیلم فوق موفق اصلی. برای مشاهده این فیلم باید به منطقه تخیل بروید.

قلمروهای پادشاهی

این منطقه با تِم قرون وسطی خانه چرخ و فلک اژدها و چرخ و فلک کوچکتر اژدهای کارآموز (برای کوچکترها که هنوز برای سواری‌های ترسناک‌تر آمادگی ندارند.). همینطور انواع دکه‌های تفریحی با بازی‌های مختلف و جوایزی مثل اسباب‌بازی‌های نرم غول‌آسا در اختیار شماست.

پارک آبی سرزمین لگو

پارک آبی، یک پارک موضوعی است که 15 سرسره آبی از قبیل کلک خانوادگی، سرسره‌های بدن و لوله‌ای دارد. همچنین استخر موج لگو، محوطه بازی خردسالان Duplo (با سرسره‌های ویژه خردسالان) و جایی که می‌توانید برای خودتان یک کلک بسازید، بخش‌های دیگر این پارک آبی هستند.

یک روز در پارک آبی یا پارک سرزمین لگو 235 درهم امارات

فاصله تا مکان های مهم

هتل Lapita ۰٫۵ کیلومتر
Riverland ۱٫۷ کیلومتر

نقد و بررسی