دبی

معرفی

ساعت کاری
وب سایت
آدرس

دبی سرزمین سافاری‌های بیابانی است و به همین دلیل می‌توانید برخی از بهترین سافاری‌های بیابانی را در دبی پیدا کنید. سافاری‌ها پر از تجربیات سرگرم‌کننده و ماجراجویی هستند که باعث می‌شوند آدرنالین درون شما فوران کند. مردم محلی و گردشگران برای این تجربه شگفت‌انگیز به تپه‌های بیرون شهر می‌روند. این فعالیت به عنوان یکی از جاذبه‌های اصلی دبی که در طول زمان تکامل یافته است.

فعالیت‌های متعددی هستند که می‌توانید در طی سفر بیابانی خود در دبی تجربه کنید از جمله شن‌سواری، شن‌های روان، شترسواری و غیره. در برخی از بسته‌های سافاری بیابانی، نمایش‌های سرگرم‌کننده‌ای نیز گنجانده شده است. می‌توانید بهترین غذاهای عربی را امتحان کنید. می‌توانید با خیال راحت غذای گوشتی یا گیاهی سفارش بدهید.

دو راه برای کاوش در بیابان وجود دارد. یکی اینکه پشت شتر و همراه یک تور از دبی و آسمان‌خراش‌هایش دور شوید. به این ترتیب ارتباط نزدیکی با فرهنگ عربی برقرار می‌کنید. راهنما زیر نور ستارگان برایتان کباب درست می‌کند، می‌توانید از نمایش تانورا لذت ببرید یا حنا بگذارید و محو تماشای طرح‌های زیبای حنا روی دست‌ها و پاهایتان بشوید.

بسته‌های مختلف سافاری، قیمت‌های مختلف دارند. کویرنوردی پشت یک ماشین آفرود هامر تجربه کاملا متفاوتی است. وقتی داخل غولی مثل هامر H2 مدل آفرود می‌نشینید، وارد دنیای دیگری شده‌اید. ماشین شما را  با سرعت بالا روی زمین‌های ناهموار صحرا پیش خواهد برد. حتما کمربند ایمنی را ببندید، در غیر این صورت تکان‌های ماشین به کمرتان آسیب می‌زند. هامر توسط رانندگان متخصص هدایت می‌شود که مطنقه را خوب می‌شناسند و شما را از مسیرهای پر پیچ و تاب با مناظر تماشایی و حیرت‌انگیز پیش می‌برند تا خاطرات کویرنوردی با هامر را تا سال‌ها به یاد داشته باشید.

فاصله تا مکان های مهم

کیلومتر

نقد و بررسی