دبی

معرفی

ساعت کاری
وب سایت
آدرس جمیرا

یک ساحل ماسه سفید در منطقه جمیرای دبی، در ساحل خلیج فارس که از جنوب منطقه تاریخی شهر تا نخل جمیرا امتداد می‌یابد و بین انتهای جنوبی منطقه مسکونی ساحل جمیرا (مجاور منطقه دبی مارینا) و تاسیسات بندری جبل علی قطع می‌شود. مناطق مجاور ساحل عبارتند از: جمیرا، ام سقیم و الصفوح. در زبان محاوره‌ای، کل این محله‌ها و مناطق از حاشیه جنوبی کراما تا ایستگاه نهایی نخل جمیرا در روستای Knowledge (آگاهی) به عنوان منطقه جاده ساحلی جمیرا معرفی می‌شود.

ساحل و حریم آن با هتل‌‌های بزرگ، اقامتگاه‌ها و مجتمع‌هایی مانند هتل برج العرب، پارک آبی وایلد وادی، هتل ساحلی جمیرا و شهر سبک قدیمی جمیرا (یک مرکز خرید و هتل) پر شده است.

ساحل زیبای جمیرا در امتداد ساحل دبی، فرشی از شن سفید نرم مناسب برای استراحت و تفریح است. مسافران هتل‌های جمیرا مانند هتل هفت ستاره برج العرب، از ساحل‌های خصوصی با امکانات ورزش‌های آبی برخوردار هستند. اگر ساکن هتل نیستید، می‌توانید به پارک ساحلی جمیرا (بخش عمومی ساحل) بروید. می‌توانید باربیکیو بکنید، در کافه‌ها گشت بزنید یا خیلی راحت یک زیرانداز بردارید، دراز بکشید و در آرامش از غروب آفتاب لذت ببرید.

فاصله تا مکان های مهم

برج العرب ۷٫۸ کیلومتر
پارک آبی وایلد وادی ۷٫۷ کیلومتر
هتل ساحلی جمیرا ۷٫۲ کیلومتر
مدینه جمیرا ۸٫۶ کیلومتر

نقد و بررسی