دبی

معرفی

ساعت کاری
وب سایت https://www.jumeirah.com/en/hotels-resorts/dubai/burj-al-arab/?utm_source=google&utm_medium=google%20places&utm_campaign=hotel
آدرس Jumeirah Street - United Arab Emirates

یک هتل لوکس هفت ستاره در دبی، امارات متحده عربی است. سومین هتل مرتفع دنیا (هرچند 39% این ارتفاع غیرمسکونی است.) روی یک جزیره مصنوعی در 280 متری ساحل جمیرا بنا شده و بایک پل منحنی خصوصی به زمین مادر وصل می‌شود. بنا به شکل بادبان کشتی طراحی شده‌ است و یک محل فرود هلیکوپتر نزدیک پشت‌بام در ارتفاع 210 متری از زمین دارد.

هتل برج العرب یک هتل 5 ستاره و دارای بالاترین امتیاز رسمی است اما گاهی به خطا « تنها هتل هفت ستاره دنیا» نامیده می‌شود. . مدیریت هتل مدعی است که در این خطا نقشی نداشته است. به بیان سخنگوی گروه جمیرا «کار زیادی برای متوقف کردنش از دست ما نمی‌آید اما استفاده از آن را تائید و تشویق نمی‌کنیم. هرگز چنین عبارتی را در تبلیغاتمان به کار نبردیم.»

برج العرب تحت مدیریت گروه هتل‌ها و اقامتگاه‌های جمیرا سطح استانداردهای مرسوم تجمل در صنعت هتلداری را ارتقا داده است. دسترسی یکسان مهمان‌ها به خدمات و همینطور غذاهای با کیفیت عالی، نمای داخلی از جنس طلا، سوئیت‌های دلباز و بهترین انواع شیرینی، تنها بخشی از امکانات بی‌انتهای برج العرب هستند. یک رستوران – آکواریوم زیر آب، که برای رسیدن به آن باید سوار یک زیر دریایی شبیه سازی شده بشوید. رستوران تحت مدیریت سرآشپز برنده جوایز متعدد بین‌المللی ناتان آوتلا، قطاری از رولزرویس‌ها در حیاط روبه‌رو، و هلی‌پد معروف که میزبان بزرگانی چون تایگر وودز (گلف باز آمریکایی)، آنتونی جاشوا (بوکسور بریتانیایی) و راجر فدرر (تنیسور سوئیسی) بوده است را هم به این فهرست اضافه کنید.

اوایل سال 2016، جزیره خصوصی 10000 متر مربع گسترش یافت و با استفاده از یک عرشه فولادی به کف دریا متصل شد.  این بخش جدید شمالی به صورت شش قطعه مجزا در فنلاند ساخته و با کشتی ،8000 مایل دریایی دورتر، به برج العرب فرستاده شد.

فاصله تا مکان های مهم

پارک آبی وایلد وادی ۰٫۴ کیلومتر
مدینه جمیرا ۰٫۸ کیلومتر
ساحل جمیرا ۰٫۹ کیلومتر

نقد و بررسی