دبی

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۳:۰۰ یکشنبه تا چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۰۰:۰۰ پنجشنبه تا شنبه
وب سایت http://www.thedubaiaquarium.com/en/Default.aspx
آدرس Sheikh Zayed Road | The Dubai Mall, Doha Street Off ۱st Interchange, Dubai, United Arab Emirates

یکی از بزرگترین آکواریوم‌های معلق دنیا

آکواریوم دبی با 51 متر طول، 20 متر عرض، 11 متر ارتفاع و یک مخزن 10 میلیون لیتری، در زیرزمین مرکز خرید دبی، یکی از بزرگترین آکواریوم‌های معلق دنیا و خانه هزاران حیوان آبزی از 140 گونه جانوری است. بیش از 300 نوع کوسه (منجمله بزرگترین جمعیت کوسه ببری دنیا) و سفره ماهی در این آکواریوم زندگی می‌کنند.

بازدیدکنندگان راه‌های زیادی برای تجربه مخزن اصلی آکواریوم دارند. می‌توانند سوار قایق‌های شیشه‌ای شوند و مناظر منحصربه‌فرد داخل مخزن را زیر پای خود ببینند.

تونل آکواریوم: شگفت‌انگیرترین گونه‌های متنوع ساکن اقیانوس. آکواریوم و باغ وحش زیردریایی دبی تصویری دقیق از این محیط جالب توجه را بازآفرینی کرده است و به شما فرصت می‌دهد تا در میان آن قدم بزنید. تونل 48 متری آکواریوم شما را 11 متر در عمق اقیانوس پائین می‌برد.

می توانید غواص‌های مجموعه را ببینید که به سفره ماهی‌ها و کوسه‌ها غذا می‌دهند و از یک متخصص آکواریوم رازهای جانواران شگفت‌انگیز زیر آب را بیاموزید.

متوسط زمان بازدید از تونل آکواریوم بین 15 تا 30 دقیقه است. بازدید از باغ‌وحش زیرآبی در طبقه 2، بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان لازم دارد. اگر بخواهید اطلاعات ارائه شده را بخوانید یا نمایشگرها را ببینید، این زمان بیشتر هم می‌شود. قایق‌سواری با قایق شیشه‌ای نیز 15 تا 20 دقیقه طول می‌کشد.

هزینه ورودی آکواریوم و باغ‌وحش زیردریایی دبی، 120 درهم است. خردسالان زیر 3 سال میهمان آکواریوم هستند.

برای این تجربه استثنائی، هر روز از 10:00 صبح تا 12:00 (آخرین پذیرش 11:30) شب فرصت دارید.

فاصله تا مکان های مهم

دبی مال کیلومتر
برج خلیفه ۲٫۲ کیلومتر
اپرای دبی ۲٫۴ کیلومتر
فواره های دبی ۲٫۵ کیلومتر

نقد و بررسی