تفلیس

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://tbilisimall.com/
آدرس D٫ Aghmashenebeli Alley, ۱۶th km, Tbilisi, Georgia

مرکز خرید تفلیس نخستین و بزرگترین مرکز با استانداردهای جهانی در ترکیبی مدرن از سرگرمی، روش و تفریح در منطقه جنوب قفقاز است. 

مانند تمام پروژه‌های راکین، مرکز خرید تفلیس هم ترکیبی از معماری نوگرا و سبز و هماهنگ با محیط زیست پیرامون خود و بازتاب فرهنگ و نیازهای معاصر کشور است.

این مرکز خرید در مرکز تفلیس با مجموعه‌ای از برندهای بین‌المللی و فروشگاه‌های سطح بالا زمینه تجربه‌ای نوین و هیجان‌انگیز برای خانواده‌های ساکن گرجستان و توریست‌ها را فراهم کرده است.

بزرگترین مرکز خرید منطقه جنوب قفقاز با 72000 مترمریع مساحت در چهار طبقه میزبان 150 فروشگاه، 2700 فضای پارکینگ، یک هایپرمارکت به مساحت 15000 متر مربع و یک مرکز تفریحات با 1000 متر مربع مساحت است.

برندهای مشهور بین‌المللی، فروشگاه‌های بزرگ و مراکز خدمات بانکی بخش عمده فضای مرکز خرید را به خود اختصاص داده‌اند. از دیگر ویژگی‌های  مجموعه می‌توان به سینمای مولتی‌اسکرین، یک فودکورت متمایز و یک مرکز تفریح و سرگرمی خانواده در طبقات بالاتر اشاره کرد. همچنین مرکز خرید تفلیس یک پارکینگ زیرزمینی چند طبقه رایگان دارد.

در مرکز خرید تفلیس مشتریان، از هر سن وجنسی که باشند، فضایی جدید و «سبک زندگی نوینی » را تجربه می‌کنند. در اینجا می‌توانید روزهای خوب، جذاب، شیک و پر ماجرایی را به تنهایی یا با خانواده و دوستان تجربه کنید.

نمای داخلی مرکز خرید تفلیس بسته به فصل تغییر می‌کند، این فضای زیبا بازتاب رنگ‌های تفلیس است. فضای سبز و پوشش گیاهی به مرکز خرید تفلیس حال و هوای فصلی می‌دهد که به خوبی در راهروها و آتریوم مجموعه قابل حس کردن است.  گالری‌های فصلی مجموعه همیشه مشتریان را شگفت‌زده می‌کند؛ لذت بردن از نشانه‌های زیبای بهار، منظره‌های انرژی‌بخش تابستان، جهان رنگارنگ پائیز و سرزمین جادوئی زمستان.

فاصله تا مکان های مهم

کیلومتر

نقد و بررسی