تفلیس
/ /
مرکز خرید ایست پوینت تفلیس
مرکز خرید ایست پوینت تفلیس

مرکز خرید ایست پوینت تفلیس

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://eastpoint.ge/home/
آدرس ۲ Aleksandre Tvalchrelidze Street, Tbilisi ۰۱۷۹, Georgia

با 12 دقیقه رانندگی از مرکز شهر به مرکز خرید ایست پوینت می‌رسید و با ورود به آن جهانی کاملاً تازه را در برابر چشمان خود خواهید دید. یک مرکز خرید و سرگرمی که شما و خانواده‌تان را به هیجان گشتن در جهان مد و جهان تفریح و سرگرمی دعوت می‌کند. معماری خلاقانه، ترکیبی عالی از برندهای مختلف، خدمات منحصربه‌فرد و متناسب با نیازهای مشتری زمینه را برای خرید، صرف غذا و تفریح فراهم می‌کند.

یک مرکز خرید فوق‌العاده! تصور کنید که زیر نورهای شهر بزرگ در خیابان قدم می‌زنید و در دو سمت شما فروشگاه‌ها با برندهای مد متوسط تا سطح بالای جهانی در جنب و جوش باشند. بیش از 150 فروشگاه لباس، کفش و زیور‌آلات زیر یک سقف جمع شده‌اند تا سلیقه منحصربه‌فرد شما را تامین کنند.

مراکز تفریحی متناسب با هر سلیقه‌ای به مرکز خرید تفلیس افزوده شده‌اند. مراکز تفریح مانند سالن ایت بال در فضایی بسیار مطبوع، یک محوطه سرگرمی وسیع ویژه کودکان، 10 سالن نمایش فیلم با فیلم‌های جدید بین‌المللی به همراه نخستین سالن نمایش IMAX مخصوص مشتریان سینمادوست ایست پوینت.

از خرید و گردش در مرکز خرید خسته و گرسنه شدید؟ به فودکورت‌های متعدد خیابان ویژه مجموعه سر بزنید و از مجموعه برندهای محبوب خود زیر یک سقف یک گاز سالم و گنده بزنید.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید دومینو ۰٫۰۹۵ کیلومتر
مرکز خرید منگو ۱٫۳ کیلومتر

نقد و بررسی