بلگراد

معرفی

ساعت کاری
وب سایت http://house.mikser.rs/
آدرس Karađorđeva ۴۶, Beograd ۱۱۰۰۰, Serbia

میکسر هاوس یک پلتفرم چند منظوره است که با با برقراری ارتباط بین گرایش‌های اقتصادی جهانی و ساختارهای ملی و منطقه‌ای توسعه اقتصاد خلاق در کشور و منطقه را تقویت می‌کند.

میکسر هاوس یک مفهوم نوین در تعریف نهاد فرهنگی است که فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی و تجاری را در فضایی چند منظوره پی می‌گیرد. این نهاد در یک انبار قدیمی که به شیوه‌ای خلاقانه بازسازی شده است، فعالیت می‌کند. هم‌اکنون محوطه یک گاراژ صنعتی قدیمی در ساوامالا به یکی از محله‌های در حال پیشرفت و موفق بلگراد تبدیل شده است. میکسر هاوس در این تغییرات و تبدیل این بخش شهر به یک محله فرهنگی نقش چشمگیری داشته است.

میکسر هاوس در زمانی بسیار کوتاه به عنوان یک مرکز طراحی منطقه‌ای با هدف پیشرفت و شکوفایی استعدادها و پتانسیل‌های منطقه، به شهرت رسید. علاوه بر طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های فرهنگی، نمایشگاه‌ها، سخنرانی‌ها، کنسرت‌ها، جلسات بحث و بررسی، کارگاه‌ها، فستیوال‌ها، اجراهای تئاتر و برنامه‌های آموزشی، با همکاری شرکای مختلف، بخشی از میکسر هاوس به مجموعه مرکز طراحی بالکان تعلق دارد که مجموعه‌ای از بهترین طراحان محلی و منطقه‌ای و محصولات آنها را در یک جا جمع کرده است.

در طول تابستان، میکسر هاوس یک برنامه استراحت و تفریح به نام گاردن را از نیمه ماه می تا سپتامبر اجرا می‌کند.

فاصله تا مکان های مهم

Kuća braće Krsmanović ۰٫۰۶۸ کیلومتر
Kuća Luke Ćelovića ۰٫۱۲ کیلومتر

نقد و بررسی