باکو

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.mall28.az/
آدرس Azadlig avenue ۹۳, Baku ۱۰۱۴, Azerbaijan

مرکز خرید 28 با بیش از 70 فروشگاه برند‌ بین‌المللی و داخلی، یک فودکورت عالی و یک سینه‌پلکس در فضایی به مساحت قابل اجاره 25000 متر مربع و پارکینگ دو طبقه با 342 جای پارک، بزرگترین مرکز خرید پایتخت محسوب می‌شود. محصولات متنوعی از اجناس لوکس و برندهای برتر باعث شده تا مجموعه کمی گران به نظر برسد. یک مجموعه فست فود معمولی با چند رستوران متوسط، یک زمین بازی کودکان بزرگ و یک سوپرمارکت، 28 مال را به محیطی مطلوب برای خانواده‌ها تبدیل می‌کند.

این مرکز خرید در قلب باکو و در مجاورت بزرگترین ایستگاه‌های قطار زیرزمینی و روزمینی شهر، از 15 سپتامبر 2012 آغاز به کار کرد. تنها کمی پس از آغاز فعالیت 28 مال به عنوان یکی از مراکز ثابت خرید، تفریح و سرگرمی باکو شهرت یافت.

از میان 91 فروشگاه، رستوران و کافه، برخی از آنها مانند ماسیمو دوتی، گَپ، استرادیواریوس، نیویورکر برای نخستین بار در مال 28 محصولات خود را به باکو عرضه می‌کنند. از نوآوری‌های دیگر مال 28 اختصاص یک طبقه کامل به مجموعه 6 سالن سینما با 885 صندلی است که فیلم‌های روز را به زبان‌های آذربایجانی، روسی و انگلیسی پخش می‌کنند.

مال 28 اولین مرکز خرید باکو است که با استفاده از سیستم راهنمای آسان به مشتریان خود امکان می‌دهد تا به راحتی به فروشگاه‌ها سوپرمارکت، لوازم خانگی، داروخانه، کافه‌ها و رستوران‌ها دسترسی داشته باشند.

همچنین دسترسی به مال 28 با مترو و دیگر وسایل نقلیه عمومی و حتی پای پیاده از نقاط مختلف شهر بسیار آسان است.

فاصله تا مکان های مهم

Music Gallery ۰٫۴ کیلومتر
مرکز خرید AF ۰٫۶۵ کیلومتر
پارک Fizuli ۰٫۷ کیلومتر

نقد و بررسی