باکو
/ /
مرکز خرید گنجلیک باکو
مرکز خرید گنجلیک باکو

مرکز خرید گنجلیک باکو

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت https://www.mallganjlik.az/az/
آدرس Fatali Khan Khoyski ۱۴, Baku ۱۰۷۲, Azerbaijan

بزرگترین مرکز خرید آذربایجان، یک مرکز خرده‌فروشی و سرگرمی در پیرامون یک آتریوم چهار طبقه است که سرتاسر مرکز خرید را غرق نور خورشید می‌کند.

مرکز خرید در موقعیتی مناسب، در شمال سیتی سنتر، مجاور استادیوم فوتبال توفیق بهرام‌اوف قرار دارد و مستقیم به ایستگاه شلوغ متروی گنج‌لیک و ایستگاه‌های اتوبوس متصل می‌شود.

 نمای بیرونی این مرکز خرید و سرگرمی 50000 مترمربعی در بلوار فتحعلی‌خان خویسکی ترکیبی از سنگ ماسه گرم روکش‌دار و شیشه سرد، با آجرهای کتابی شکل در گوشه‌های ساختمان تشکیل شده است. یک  سقف بال شکل زیبا تمام این عناصر را زیر سایه خود جمع می‌کند.

 طراحان لایتینگ دیزاین کلِکتیو یک سیستم نور‌پردازی مبتکرانه، با نورپردازی خارجی کنترل شده بر مبنای پارامترهایی مثل سرعت و جهت باد برای مرکز خرید گنج‌لیک طراحی کردند.

فروشگاه‌های برندهای متنوع داخلی و بین‌المللی، امکانات تفریحی مانند سینما مولتی‌پلکس، یک سالن بولینگ و یک مرکز تفریحات خانواده و مجموعه‌ای از انواع مختلف کافه‌ها و رستوران در طبقه بالا با تراس‌های فضای باز مشرف به شهر، محیطی مطبوع برای خرید، تفریح و صرف غذا همراه با خانواده و دوستان را در مرکز خرید گنجلیک به وجود آورده است. از زیبایی‌های نمای داخلی مرکز خرید می‌توان به چلچراغ‌های شیشه‌ای دست‌ساز محصول لازویت از کشور چک در فضای مرتفع ورودی اشاره کرد.

فاصله تا مکان های مهم

فروشگاه Bazar ۰٫۲۱ کیلومتر

نقد و بررسی