باکو
/ /
مرکز خرید پارک بلوار باکو
مرکز خرید پارک بلوار باکو

مرکز خرید پارک بلوار باکو

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.parkbulvar.az/
آدرس Neftchilar Ave, Baku, Azerbaijan

پارک بلوار یک مرکز خرید چندطبقه در بلوار باکو است که تنها 5 دقیقه با ایستگاه مترو ساحیل و خانه دولت باکو فاصله دارد. معماری بنا ترکیبی از معماری شرقی و هنر مدرن غربی است. این مرکز خرید شش طبقه با دو طبقه زیرزمینی، مجموع مساحت 17000 متر مربع و پارکینگی با ظرفیت 550 خودرو، توسط شرکت باکو پلازا در زمینی به مساحت 7500 متر مربع و با 41.5 میلیون دلار هزینه بنا شده است.

پارک بلوار با 99 فروشگاه در اندازه‌های مختلف از 50 متر مربع گرفته تا 370 متر مربع، یک سوپرمارکت بزرگ به مساحت 1207 متر مربع، 6 سالن نمایش فیلم، پلانتاریوم و سینما 3D در طبقه چهارم، محوطه بازی کودکان «هپی‌لند»، آتلیه عکاسی، رستوران‌های وی.آی.پی با منظره بندر باکو در دریای خزر و فودکورت‌های متنوع در خدمت مشتریان است. طبقات اول و دوم به فروشگاه‌ها و کافه‌های لوکس تعلق دارد. رستوران‌های پارک بولوار منوهایی متنوع به سبک‌های آشپزی کشورهای مختلف مانند غذاهای ترکی، روسی، ایتالیایی، چینی، مکزیکی و آذربایجانی حق انتخاب گسترده‌ای به مشتریان خود می‌دهند.

رئیس‌جمهور الهام علی‌اوف در مراسم افتتاحیه پارک بلوار در سال 2010 حضور داشت. این مرکز از خرید از زمان افتتاح تا کنون بیش از 700 شغل در باکو ایجاد کرده و از محبوبیت ویژه‌ای نزد ساکنان شهر برخوردار است.

پارک بلوار در مرکز باکو گزینه‌ای مناسب برای کسانی است که می‌خواهند چندین کار را در یک روز انجام دهند: تماشای سواحل جذاب دریای خزر، تور قایقرانی، پارک تفریحی و البته بازدید از فروشگاه. بزرگترین هتل‌های باکو مانند جی وی ماریوت، هلیتون و پارک‌این، در اطراف پارک بلوار قرار دارند.

فاصله تا مکان های مهم

هتل JW Marriott Absheron ۰٫۸ کیلومتر
مرکز خرید Nargiz ۱٫۳ کیلومتر

نقد و بررسی