باکو
/ /
مرکز خرید مترو پارک باکو
مرکز خرید مترو پارک باکو

مرکز خرید مترو پارک باکو

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۳:۰۰
وب سایت http://metropark.az/
آدرس ۱۰۶a Tabriz St, Baku, Azerbaijan

متروپارک در سال 2012 با هدف ارائه بهترین خدمات به توریست‌ها و خانواده‌های ساکن باکو تاسیس شد.

ویژگی که این مرکز خرید را از بقیه متمایز می‌کند، تنوع محصولات و خدمات روزانه آن، از مرکز تناسب اندام، مرکز تفریحی و آموزشی هپی‌لند مخصوص کودکان، آرایشگاه مخصوص کودکان، فروشگاه‌های متعدد، سینما، فروشگاه‌های لباس شب، رسمی و معمولی متناسب با سلیقه هر کودکی تا فروشگاه‌ها و بوتیک‌های متنوع کفش و لباس زنانه است. فروشگاه‌های سِل هوم و مگاماکس با محصولات متمایز  نیازهای روزمره خانگی را به سادگی تامین می‌کنند.

مجموعه متروپارک برای افزایش رضایت مشتریانش به طور مرتب مراسم ویژه روزهای تعطیل و مناسبت‌های خاص و همین طور کنسرت‌های مختلف برگزار می‌کند. همچنین مجموعه پارک سینما در طبقه ششم نیز در خدمت مشتریان است.

مرکز تناسب اندام کا.زد لیماک کمیل زینالی با شعار «عقل سالم در بدن سالم»، مربیان حرفه‌ای و دو سالن مردانه و زنانه با یک مرکز زیبایی در سالن ورزشی بانوان در طبقه دوم متروپارک فعالیت می‌کنند.

مترو پارک روبه‌روی ایستگاه مترو نریمانوف قرار دارد. مرکز خرید با شعبه بانک یاپیکردی آذربایجان و برندهایی چون مانگو، بنتون، کوتون، یو.اس پولو، ال.سی.وی، کولینز، گریدار، 15 کافه‌ مانند سکوند کاپ و گلوریا جینز و رستوران‌هایی از قبیل تارهون و“Tarihi Sultan Ahmet Koftecisi”، برندهای متنوع محصولات الکترونیک و پارکینگی با 350 خودرو، هر روز هفته از  10 صبح تا 23 شب در خدمت شماست.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید علی و نینو ۰٫۰۲ کیلومتر
پارک Nərimanov ۰٫۴ کیلومتر

نقد و بررسی