بانکوک
/ /
مرکز خرید گایسورن بانکوک
مرکز خرید گایسورن بانکوک

مرکز خرید گایسورن بانکوک

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰
وب سایت http://www.gaysornvillage.com/en/index.php
آدرس ۹۹۹, Ploenchit road | Lumphini, Pathum Wan, Bangkok ۱۰۳۳۰, Thailand

گایسورن ویلِیج (گایسون پلازای سابق) در منطقه راچاپاراسونگ بانکوک با یک برج اداری گایسورن و مرکز خرید آمارین پلازا محصول سرمایه‌گذاری مشترک گروه گایسورن و شرکت هنگ‌کنگ لَند لیمیتد است که توسط شرکت مدیریت املاک گایسورن اداره می‌شود. این مرکز خرید 5 طبقه با بیش از 100 فروشگاه در مساحتی حدود 12،600 متر مربع یک پارکینگ سرپوشیده به ظرفیت 416 خودرو به همراه خدمات جابه‌جایی خودرو دارد.

گایسورن یک مجموعه لوکس و سطح بالای مرمر و کروم مخصوص کالاهای لوکس گرانقیمت و لیبل‌های طراحی شناخته‌شده است با معماری مدرن که تجربه منحصربه‌فردی در زمینه خرید محسوب می‌شود. گایسورن ویلیج در منطقه خرید رویایی راچاپراسونگ تنها چند دقیقه با دیگر مراکز خرید منطقه مانند سنترال‌ورلد و اراوان فاصله دارد. همین فاصله اندک محیطی آرام و به دور از ازدحام مرسوم منطقه را به مزایای این مرکز خرید می‌افزاید. گایسورن ولیج از طریق پل هوایی اسکای‌والک به ایستگاه بی.تی.اس چیت‌لوم  و با یک پل هوایی دیگر از طبقه دوم به هتل اینترکنتینانتال بانکوک راه دارد.

ارمن‌گیلدو زنگا، امیلیو پوچی، لوئیس ویتون، گوچی، پرادا و هوگو باس تنها بخشی از برندهای بین‌المللی خیلی مشهور بین‌المللی هستند که در گایسورن انتظارتان را می‌کشند. همچنین خلاق‌ترین طراحان تایلند مانند دیزایا، فلای نائو، سنادا تئوری و کلوست رد کارپتنیز در این مجموعه فعال هستند. برند طراح کیف بریتانیایی اِمدِن نخستین شعبه آسیایی خود را در گایسورن ویلیج افتتاح کرده است. طبقه سوم مرکز خرید به مجموعه‌ای از جواهر‌فروشی‌ها با ست‌های زیبا و خیره‌کننده و دو تولیدکننده بزرگ ساعت اُمگا و تگ هیوئر اختصاص دارد.

کافه‌ها و رستوران‌هایی مانند تان بوتیک کافه و ماندارین اورینتال شاپ با منوهای تخصصی غذا، انواع کیک، قهوه و چای‌های لوکس در خدمت مشتریان گرسنه هستند.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید Erawan ۰٫۰۸ کیلومتر
مرکز خرید سنترال ورلد ۰٫۱۳ کیلومتر
مرکز خرید Amarin Plaza ۰٫۱۶ کیلومتر

نقد و بررسی