بانکوک
/ /
مرکز خرید پنتیپ پلازا بانکوک
مرکز خرید پنتیپ پلازا بانکوک

مرکز خرید پنتیپ پلازا بانکوک

معرفی

ساعت کاری
وب سایت http://www.pantipplaza.com/
آدرس ۶۰۴/۳ Petchaburi Rd٫ | Thanon Phetchaburi, Ratchathewi, Bangkok ۱۰۴۰۰, Thailand

یک مرکز خرید تخصصی آی‌تی در جاده نیو پتچابوری در منطقه روتچاتِوی بانکوک که شعبه‌هایی در نون‌تابوری، جاده بانگکاپی و چیانگ مای دارد.

پنتیپ پلازا با انواع کامپیوترها و لوازم جانبی نو و دست دوم با  قیمت‌های پایه و همینطور شهرت به فروش نرم‌افزارها و دی‌وی‌دی‌های غیرقانونی و کپی  به عنوان مادر تمام فروشگاه‌های آی‌تی در تایلند شناخته می‌شود. این مرکز خرید در یک ساختمان بدون آینده و رها شده در جاده پتچابوری آغاز به کار کرد. قیمت‌های ارزان و قابل چانه‌زنی قطعات فنی و همینطور متخصصین تعمیرات و ارتقای محصولات کامپیوتری هنوز این مرکز خرید قدیمی و کمی بدنام را سرپا نگهداشته‌اند.

انواع لپ‌تاپ، تبلت، نرم‌افزار، دوربین، قطعات، پرینتر، دوربین دیجیتال، سیستم‌های پخش صوتی و هر چیزی که یک دوستدار فن‌آوری بخواهد در اینجا پیدا می‌شود. پنتیپ پلازا مرکز عمده فروشی محصولات کامپیوتری است و دیگر فروشندگان برای خرید به قیمت واقعی و کنار گذاشتن واسطه‌ها به اینجا می‌آیند. هنر چانه‌زنی پنتیپ پلازا آنقدر زنده است که خود فروشندگان نیز روی یک قیمت واحد پافشاری نمی‌کنند و همیشه می‌توانید تقاضای تخفیف کنید. به طور کل اگر دنبال تجهیزات کامپیوتری با قیمت‌های فوق مناسب هستید، پنتیپ پلازا بهترین گزینه شماست.

آی‌تی سیتی در طبقه پنجم بزرگترین فروشگاه آی‌‌تی در پنتیپ پلازا به فروش و ارائه محصولات روز اختصاص دارد. این فروشگاه منظم‌تر و آرام‌تر از باقی بخش‌های مرکز خرید است و اگر به اطلاعات کافی در مورد قطعه یا محصول خاصی که می‌خواهید دسترسی ندارید، بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود. اغلب برندهای فعال در جهان آی‌تی در این فروشگاه عرضه می‌شوند. آی‌تی سیتی معتبرترین فروشگاه پنتیپ پلازا برای خریدی بی‌دغدغه و امن است.

فاصله تا مکان های مهم

کیلومتر

نقد و بررسی