بانکوک
/ /
مرکز خرید پلاتینیوم بانکوک
مرکز خرید پلاتینیوم بانکوک

مرکز خرید پلاتینیوم بانکوک

معرفی

ساعت کاری ۰۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰
وب سایت http://www.platinumfashionmall.com/
آدرس ۲۲۲, Phetchaburi Road | Thanon Phetchaburi, Ratchathewi, Bangkok ۱۰۴۰۰, Thailand

پلاتینیوم فشن یک مرکز خرید 100 میلیون یورویی (5 میلیارد بات) در پراتونام بانکوک است که به طور تخصصی به عمده‌فروشی و خرده‌فروشی البسه و لوازم جانبی تعلق دارد. یک مجموعه 11 طبقه با مالکیت مشترک روی این مجموعه شش طبقه بنا شده است.

مرکز خرید در جاده پتچابوری، کنار پانتیپ پلازا و روبه‌روی مرکز خرید 14 طبقه پرانتوم قرار دارد. همچنین پلاتینیوم به مرکز خرید سنترال ورلد نیز نزدیک است. پلاتینیوم 2 در زمین کنار پلاتینیوم 1 در سال 2011 تکمیل و افتتاح شد.

مرکز خرید پلاتینیوم فشن هفت طبقه فروشگاهی دارد که به ترتیب از زیرزمین، گینزا، سوهو، آکسفورد، ناتان، کامدن، آکسفورد و فود سنتر نام دارند.

پلاتینیوم نمونه مسقف بازار  آخر هفته چاتوچاک است و به صورت تخصصی در زمینه فروش عمده البسه و زینت‌آلات مد فعالیت دارد. با چهار طبقه فضای فروشگاهی و حدود 1300 فروشگاه، چانه زدن بخشی از جذابیت‌های این بازار است. اگر به دنبال خرید لباس و زیورآلات به قیمت منصفانه هستید پلاتینیوم بهترین گزینه‌ شماست. قانون ساده‌ای که در هزینه شما صرفه‌جویی می‌کند خرید سه قطعه یا بیشتر از یک مغازه است که 10 تا 30 درصد تخفیف برای شما به ارمغان می‌آورد. برخی مغازه‌ها روی ترکیب‌های مختلفی مثل کیف دستی و کیف پول، پیراهن و شلوار و غیره نیز به شما تخفیف می‌دهند.

مرکز خرید پلاتینیوم فشن در مرکز پراتونام تنها ده دقیقه با ایستگاه‌های اسکای‌ترین بی.تی.اس راتچاتوی یا چیدلوم فاصله دارد. این مرکز خرید تهویه مطبوع، یک فودکورت بزرگ و چندین کافه و فست‌فود زنجیره‌ای دارد. هتل چهار ستاره تووتل بانکوک پلاتینیوم نیز بر فراز همین مرکز خرید بنا شده است.

مرکز خرید پلاتینیوم فشن مناسب کسانی است که به فکر خرید جدی هستند. ممکن است تا نصف روز در مرکز خرید وقت بگذارید، پس کفش راحت بپوشید، پول کافی بردارید و خوش بگذرانید!

فاصله تا مکان های مهم

هتل Novotel Platinum Pratunam ۰٫۰۰۳ کیلومتر
هتل Centara Watergate Pavillion ۰٫۲۸ کیلومتر
هتل The Berkeley Pratunam ۰٫۴ کیلومتر

نقد و بررسی