بانکوک
/ /
مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک
مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک

مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.siamparagon.co.th/
آدرس ۹۹۱, Rama ۱ Road | Pathum Wan, Bangkok ۱۰۳۳۰, Thailand

سیام پاراگون در بانکوک ششمین مرکز خرید بزرگ تایلند، پس از سنترال ورلد، سنترال پلازا وست‌گیت، کینگ پاور، ویومال و ای.تی.سی است.

سیام پاراگون علاوه بر رستوران‌ها و فروشگاه‌های تخصصی متعدد، به یک سالن نمایش فیلم مولتی‌پلکس (15 سالن نمایش پرده بزرگ)، آکواریوم جهان اقیانوس بانکوک، یک تالار نمایشگاه، گالری تای آرت و یک سالن اپرا به همراه یک باشگاه بولینگ وسیع و یک کارائوکه سنتر نیز مجهز است. این مجموعه محصول سرمایه‌گذاری مشترک کمپانی سیام پیوات، مالک مراکز خرید سیام سنتر و سیام دیسکاوری و گروه مال مالک مرکز خرید امپوریوم است.

 سیام پاراگون در جاده راما I در منطقه پانتوم وان، در مجاورت دیگر محوطه‌های خرید قرار دارد. این مرکز خرید در همسایگی دو مرکز خرید دیگر سیام (سیام سنتر و سیام دیسکاوری) و روبه‌روی میدان سیام بنا شده است. یک پیاده‌روی غیرهمسطح از زیر خط اسکای‌ترین بی.تی.اس، سیام پاراگون را به تقاطع راتچاپراسانگ با مرکز خرید‌های متعدد از قبیل سنترال‌ورلد، گای‌سورن و چندین هتل وصل می‌کند.

مرکز خرید مشهور  سیام پاراگون خانه برند‌های مد گرانقیمت بین‌المللی، بزرگترین آکواریوم جنوب شرق آسیا، یک سینه‌پلکس با 16 پرده نمایش عریض و مجموعه‌ای جامع از سبک‌های آشپزی دنیا است. این مرکز خرید درست روبه‌روی ایستگاه اسکای‌ترین بی.تی.اس سیام، محل تعویض دو خط بی.تی.اس و در قلب بانکوک قرار دارد.

با توجه به بیش از 250 فروشگاه فعال در مجموعه، طراحی سیام پاراگون، به ویژه در مقایسه با مرکز خرید گسترده سنترال ورلد در همسایگی سیام پاراگون، خیلی منطقی و کاملاً فشرده است. این مرکز خرید بیشتر به کالاهای لوکس برای طبقه مرفه تایوان و بازدیدکنندگان بین‌المللی با پول کافی برای ولخرجی تعلق دارد. اگر دنبال کالایی فوق‌خاص می‌گردید، حتماً به سیام پاراگون سر بزنید.

فاصله تا مکان های مهم

موزه ملکه Savang Vadhana ۰٫۰۳ کیلومتر
هتل Siam Kempinski ۰٫۰۹ کیلومتر
کیدزانیا ۰٫۱۲ کیلومتر
مرکز فرهنگ و هنر بانکوک ۰٫۵ کیلومتر

نقد و بررسی