بانکوک
/ /
مرکز خرید سیام سنتر بانکوک
مرکز خرید سیام سنتر بانکوک

مرکز خرید سیام سنتر بانکوک

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.siamdiscovery.co.th/
آدرس ۹۷۹, Rama I Road | Pathum Wan, Pathum Wan, Bangkok ۱۰۳۳۰, Thailand

 سیام سنتر، با سازوکار مفهوم پیچیده خود در مورد چگونگی تبلیغ و ارائه کالاها، لذت‌بخش‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین تجربه خرید در میان مراکز خرید بانکوک، این پایتخت دیوانه مراکز خرید را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

در سال 2016 پس از یک نوسازی کامل، طبقه همکف هنوز بوتیک‌ها و فروشگاه‌های اصلی شیک خود مانند ایسِی میاک، دیزل و کومه دِس گارکُنز را دارد اما در طبقات بالاتر فضاهای خالی از مغازه دیده می‌شود. به جای فروشگاه اجناس خیلی عادی روی زمین چیده شده‌اند، این روش فروش سال‌های متمادی در ژاپن و کره محبوبیت داشته و دارد، اما برای سیام سنتر دیسکاوری و شهر بانکوک تجربه‌ای نو محسوب می‌شود.

این طرح با کمک شرکت طراحی ژاپنی نِندو اجرا شد و نتیجه آن بسیار جذاب بود. هرچند شاید در ابتدا برای کسانی که به سبک سنتی خرید خو کرده‌اند کمی عجیب به نظر برسد. هر طبقه که حالا به اسم لاب (آزمایشگاه) خوانده می‌شود یک تم کلی و دکور داخلی ویژه خود را دارد که سیام سنتر را تبدیل به یک مرکز کاوش و ماجراجویی می‌کند.

اگر به دنبال کالای خاصی هستید نگران نشوید، کارکنان متعدد مجموعه با کمال میل آماده راهنمایی شما هستند. در واقع بدون کمک آنها، تجربه خرید در این فروشگاه می‌تواند به یک سردرگمی اساسی بدل شود زیرا در اطراف خود هیچ صندوق پرداختی نمی‌بینید. این صندوق‌ها از نظر پنهان شده‌اند تا فضا بیشتر شبیه یک مکان برای وقت‌گذرانی به نظر برسد تا ولخرجی.

مجموعه محصولات اینجا به طور عمده به شهروندان و خانواده‌ها و مربوط می‌شوند و می‌توانید محصولات زیادی از شرکت‌های مختلف در سراسر جهان پیدا کنید. در طبقه همکف طبقه زنانه، بوتیک طراحان ژاپنی مثل beautiful people، تسوموری چیساتو و میهارایاسوهیرو را ببینید.  همین تم ژاپنی در طبقه مردانه با یوجی یاماموتو و DressedUndressed و البته مجموعه‌های اروپایی و آمریکایی مانند پل اسمیت، باس اورَنج و کلوین کلاین حفظ می‌شود. اغلب محصولاتی که در سیام سنتر ارائه می‌شوند، در تایلند اختصاصی این فروشگاه هستند.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید سیام دیسکاوری ۰٫۰۹۸ کیلومتر
مرکز خرید میدان اول سیام ۰٫۱۸ کیلومتر
مرکز خرید ام بی کی ۰٫۷ کیلومتر

نقد و بررسی