بانکوک
/ /
مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک
مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.centralworld.co.th/index.php
آدرس ۴,۴/۱-۴/۲,۴/۴, Ratchadamri Road | Pathum Wan, Pathum Wan, Bangkok ۱۰۳۳۰, Thailand

سنترال ورلد، یازدهمین مجموعه خرید بزرگ دنیا، به همراه یک هتل و برج اداری به کمپانی سنترال پاتانا تعلق دارد. در سال 2006، پس از سه سال طراحی و بازسازی، مساحت سنترال ورلد به 430،000 متر مربع فضای فروشگاه و در مجموع به 1،024،000 متر مربع افزایش یافت.

در 19 می 2010، سنترال ورلد یکی از چندین مجموعه‌ای بود که در جریان بیرون راندن معترضین ضد‌دولتی معروف به رد‌شرت‌ها (پیراهن قرمزها) پس از ماه‌ها محاصره کامل منطقه خرید راچاپراسونگ، به آتش کشیده شد. فروشگاه ذِن و بخش‌های پیرامون آن بیشترین آسیب را دیدند. بخشی از مرکز خرید در 28 سپتامبر همان سال پس از تعمیرات بازگشایی شد.

سنترال‌ورلد در منطقه پاتوم وان در تقاطع راتچاپراسونگ یکی از شلوغ‌ترین مراکز خرید و توریستی بانکوک بنا شده است.

سنترال ورلد با حدود 550،000 متر مربع مساحت فروشگاهی و مجموع مساحت 830،000 متر مربع، 30% از هر فروشگاهی در سنترال ورلد بانکوک بزرگتر است. بیش از 500 فروشگاه، 100 رستوران و کافه، 15 سینما، محوطه بازی کودکان و مرکز آموزش (جنیوس پلنت زون)، دو فروشگاه بزرگ، همینطور یک فودکورت تخصصی، یک سوپرمارکت در حال توسعه و یک میدان فضای باز مخصوص رخدادهای با مقیاس بالا مثل جشن آغاز سال نوی رسمی بانکوک، همگی در این مرکز خرید عظیم جمع شده‌اند.

سنترال ورلد کارکردهای فراتر از یک مرکز خرید دارد و به نوعی سبک زندگی شهرنشینان جوان، خانواده‌ها و نوجوانان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. پیست اسکیت روی یخ فضای باز، اسباب‌بازی‌فروشی Toys 'R' Us و ورلد سینما اس.اف با 15 پرده نمایش مجهز است. جنیوس پلنت زون (محوطه کودکان و مرکز آموزشی)و Tailand Knowledge Park (TK Park) در زمینه آموزش ضمن تفریح تخصص دارند. می‌توانید با خیال راحت کودکانتان را به این مراکز بسپارید و مطمئن باشید که حسابی تفریح خواهند کرد. سنترال‌ورلد با امکانات بیشتر بازگشته تا تجربه خرید فراموش‌نشدنی را برایتان به ارمغان بیاورد.

فاصله تا مکان های مهم

هتل Centara Grand ۰٫۰۸ کیلومتر
هتل Arnoma Grand ۰٫۱۴ کیلومتر
مرکز خرید Amarin Plaza ۰٫۲۱ کیلومتر

نقد و بررسی