بانکوک
/ /
مرکز خرید ام بی کی بانکوک
مرکز خرید ام بی کی بانکوک

مرکز خرید ام بی کی بانکوک

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.mbk-center.co.th/
آدرس Phayathai Rd, Pathum Wan, Khet Pathum Wan, Krung Thep Maha Nakhon ۱۰۳۳۰, Thailand

مرکز خرید ام بی کی سنتر، یا ماه‌بون‌کرونگ با حدود 2000 فروشگاه، رستوران و مراکز خدماتی، از قبیل چهار فروشگاه توکیو، در هشت طبقه یکی از بزرگترین مراکز خرید بانکوک در تایلند است.

به گزارش مدیریت مجموعه، بیش از 100،000 بازدید‌کننده در روز به مرکز خرید می‌آیند که نیمی از آنان را جوانان تایلندی و یک‌سوم آنها را بازدیدکنندگان خارجی تشکیل می‌دهند.

ام بی کی سنتر در میان بازدیدکنندگان خارجی محبوبیت دارد اما بخش عمده مشتریان آن را اهالی بانکوک تشکیل می‌دهند. فروشگاه‌های اجناس معتبر متعددی در این مجموعه فعالیت دارند. ام بی کی سنتر با یک پیاده‌رو به دو مرکز خرید سیام پاراگون و سیام دیسکاوری وصل می‌شود. هر دو مرکز خرید از ام بی کی سنتر سطح بالاتری دارند و تنها اجناس معتبر می‌فروشند.

ام بی کی به عنوان یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین مراکز خرید در بانکوک است اما این مسئله لزوماً در مورد سوغاتی‌های محلی صدق نمی‌کند. خوشبختانه رقابت کافی بر سر تمام کالاها در مجموعه باعث می‌شود راه برای چانه زدن و خرید خوب باز باشد.

ام بی کی سنتر را، به ویژه در روزهای تعطیل، تنها با یک واژه می‌توان توصیف کرد ازدحام جنون‌آمیز.

هشت طبقه ام بی کی (دو طبقه فوقانی بیشتر به مراکز تفریحی و سرگرمی اختصاص دارند تا خرید) با یک سیستم الفبایی عددی و رنگی تقسیم‌بندی شده‌اند. شاید ابتدا کمی سرگردان شوید ولی خیلی زود به اوضاع مسلط خواهید شد. خوشبختانه تابلوهای راهنمای الکترونیکی موجود کمی سودمند واقع می‌شوند، اما اگر خیلی جدی دنبال چیزی هستید، حتما کمک بگیرید.  

فاصله تا مکان های مهم

گالری هنری Chamchuri ۰٫۴ کیلومتر
موزه ورزش ۰٫۶۵ کیلومتر
مرکز خرید Siam Discovery ۰٫۸ کیلومتر
خانه جیم تامپسون ۰٫۸ کیلومتر

نقد و بررسی