بانکوک
/ /
باغ وحش و مزرعه کروکودیل ساموت پراکان بانکوک
باغ وحش و مزرعه کروکودیل ساموت پراکان بانکوک

باغ وحش و مزرعه کروکودیل ساموت پراکان بانکوک

معرفی

ساعت کاری ۰۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰
وب سایت
آدرس Old Sukhumvit Highway | Samut Prakan, Bangkok, Thailand

باغ وحش و مزرعه کروکودیل ساموت پراکان یک باغ وحش کروکودیل خارج از بانکوک است. پارک بزرگ‌ترین کروکودیل تحت اسارت را در اختیار دارد. یای با 6 متر طول و 1،114 کیلوگرم وزن در میان کروکودیل‌های مزرعه منحصربه‌فرد است.

در باغ‌وحش می‌توانید انواع مختلفی از حیوانات از قبیل فیل‌ها، شیرها، ببرها، میمون‌ها، اسب‌ها و کرگدن‌ها را ببینید. نمایش‌های روزانه مزرعه کروکودیل به خاطر نمایش‌های هیجان‌انگیزی مثل قرار دادن سر در دهان کروکودیل مشهور است. فیل‌ها چابکی و مهارت خود در راه رفتن روی بندها، اسکیت بردها و رقص را در نمایش فیل‌ها نشان می‌دهند. همچنین بازدیدکنندگان می‌توانند در مسافت‌های کوتاه سوار فیل شوند، سوار واگن باغ‌وحش شوند، از میان تمساح‌ها قایق‌سواری کنند یا از موزه دایناسورها بازدید کنند.

ورودی برای بزرگسالان غیر تایلندی 300 بات و برای کودکان 200 بات است. مردمان تایلند تنها 60 بات ورودی می‌پردازند. حتی ساکنان تایلند که شبیه خارجی‌ها هستند نیز باید 300 بات ورودی بدهند. مزرعه کروکودیل در جاده  555 Moo 7 Taiban، منطقه تایبان، Amphur Muang واقع در Samutprakarn، همه روزه از ساعت 8:00 صبح تا 18:00 بعدازظهر باز است.

فاصله تا مکان های مهم

مرکز خرید Toyota@United Bangpoo ۱٫۵ کیلومتر

نقد و بررسی