استانبول
/ /
مرکز خرید کانیون استانبول
مرکز خرید کانیون استانبول

مرکز خرید کانیون استانبول

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.kanyon.com.tr/#!/anasayfa
آدرس Buyukdere Cad٫ No:۱۸۵ Levent, Besiktas, Istanbul, Turkey

مجموعه چندمنظوره کانیون در خیابان بیوک‌دره در منطقه تجاری لِوِنت استانبول قرار دارد. این مجموعه که فعالیت خود را از ششم ژوئن 2006 آغاز کرد، شامل یک مرکز خرید با 160 فروشگاه، یک برج اداری 30 طبقه و یک بلوک مسکونی 22 طبقه با 179 آپارتمان می‌شود که به دور یک «کَنیون» معماری حلقه زده‌اند. مجموعه مساحت زیربنای پروژه 250000 مترمربع است که شامل 30000 متر مربع فضای قابل اجاره بخش اداری، 37500 متر مربع فضای قابل اجاره فروشگاهی، 180 فلَت مسکونی، 160 فروشگاه، 9 تالار نمایش با ظرفیت 1600 مخاطب و پارکینگی با ظرفیت 2300 خودرو می‌شود. هر طبقه برج اداری 1176 متر مربع فضای کاربردی دارد. 

کانیون با برندهای جهانی و بومی، رستوران‌های تخصصی، کافه‌ها و اجراهای زنده هنری در فضای باز با نورپردازی و صداپردازی عالی، تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را برای مشتریان تدارک دیده است. برند مد هاروی نیکولز با شهرت بین‌المللی به همراه ده‌ها برند مشهور و معتبر دیگر، اولین بار توسط کانیون به جامعه ترکیه‌ معرفی شده‌اند. مجموعه چند منظوره تمام عیار کانیون مرکز خریدی با سبک مخصوص به خود و تنوع بسیار بالای محصولات دارد که برای رسیدن به این سطح سال‌ها تلاش کرده است.

بهترین برندهای داخلی و بین‌المللی، بهترین رستوران‌ها و کافه‌ها، همگی از ساعت 10:00 تا 22:00 در انتظار مشتریان هستند. برخی رستوران‌ها و کافه‌ها صبحانه را زودتر سرو می‌کنند و برخی دیگر تا دیروقت آماده سرو شام هستند.

فاصله تا مکان های مهم

هتل Wyndham Grand Levent ۰٫۲۲ کیلومتر
مسجد Levent Cami ۱٫۱ کیلومتر

نقد و بررسی