استانبول
/ /
مرکز خرید مارمارا فروم استانبول
مرکز خرید مارمارا فروم استانبول

مرکز خرید مارمارا فروم استانبول

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.marmaraforum.com.tr/
آدرس Osmaniye Mahallesi, Cobancesme Kosuyolu Bulvari No: ۳ | Bakirkoy, Istanbul ۳۴۷۳۰, Turkey

مرکز خرید: وی کالکشن، دکاتلون، بائوهاوس، سینه‌ماکسیمم، بوینرريال ساتورن، YKM، دی اند آر، اچ اند ام، سی اند آ، پلی بولینگ، تکنوسا، زارا، مارکز اند اسپنسر، بیمِکس، ال سی وایکیکی و FLO برترین و معتبرترین برندهای ساکن فروم مارمارا هستند. این مجموعه با 13000 متر مربع مساحت میزبان اولین هایپر مارکت کارفورزا در ترکیه است. برندهای جواهرات مانند آتاسای، آلتین‌باس، گولایلار، آسوس و سواروفسکی در کنار برندهای برتر لباس‌های مردانه، زنانه و کودکان و همینطور لباس‌های شب زنانه می‌درخشند.

محوطه سرگرمی: با اختصاص دادن 25000 متر مربع از فضای قابل اجاره به سرگرمی و تکنولوژی، فروم مارمارا از آغاز، مجموعه‌ای جوان‌پسند بود. به نظر می‌رسد که مرکز بعدی، علاوه بر امکانات تفریحی مانند سالن بولینگ و سالن‌های نمایش، با ایده‌ها و نو‌آوری‌های خلاقانه مطلوب کسانی باشد که تعریفی مدرن و به روز از تفریح و سرگرمی دارند. دومین نقطه محبوب بازدیدکنندگان، فودکورت مارمارا با 60 برند مختلف است. بزرگترین فود‌کورت ترکیه به داشتن گزینه‌های جایگزین برای مشتریان مختلف مشهور است.

بخش کودکان: اولین توقفگاه والدین و کودکان در فروم مارمارا، خیابان کودکان با دنیایی از برندهای مختلف اسباب‌بازی و پوشاک کودکان است. این خیابان مسقف مخصوص کودکان طراحی شده‌ و علاوه بر معتبرترین برندهای جهان، چندین زمین بازی و مراکز مراقبت نیز دارد.

دسترسی: فروم مارمارا در کنار E-5 ، شلوغ‌ترین جاده استانبول قرار دارد، گزینه‌های متعددی برای رسیدن به فروم مارمارا وجود دارد. با خودروی شخصی در ساعت‌های شلوغی (پس از ساعت 18:00) در روزهای کاری، کمی معطلی دارد.

فاصله تا مکان های مهم

موزه دوربین ۱ کیلومتر
باغ گیاه شناسی باکرکوی ۱٫۳ کیلومتر

نقد و بررسی