استانبول
/ /
مرکز خرید فروم استانبول
مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید فروم استانبول

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.forumistanbul.com.tr/
آدرس ocatepe Mahallesi, Pasa Caddesi | Bayrampasa, Istanbul, Turkey

فروم استانبول بزرگترین مرکز خرید ترکیه و اروپا، در زمینی به مساحت 495.000 مترمربع در منطقه بایرام‌پاشای استانبول بنا شده و 176.245 متر فضای قابل‌اجاره را در اختیار 286 برند داخلی و بین‌المللی قرار داده است. فروم استانبول خانه IKEA یکی از پیشرو‌ترین شرکت‌های دکوراسیون داخلی و کوچتاش یکی از شرکت‌های زنجیره‌ای اصلی بازار ساختمان؛ محوطه تکنولوژی با مدیا مارکت، تکنوسا، بیمِکس و برندهای ورزشی متعدد مانند اینتراسپورت، آدیداس، نایک و دکاتلون، برند زنجیره‌ای ورزشی فرانسوی، است. این مرکز خرید با فروشگاه‌های بزرگی مثل H & M، بوینر، YKM، مارکز اند اسپنسر و زارا مخصوص پوشاک و لوازم مادر – نوزاد و کودکان به همراه یک فودکورت با رستوران‌های متنوع در خدمت اهالی استانبول و گردشگران است.

فروم استانبول خانه آکواریوم حیات دریایی (Sea Life Aquarium) با بزرگترین گونه کوسه در اروپا است. ژوراسیک‌لند این مرکز خرید یکی از بهترین‌های جهان توسط متخصصین بین‌المللی ساخته شده. 10 مجموعه تفریحی با موضوعات مختلف از قبیل سالن‌های نمایش فیلم سینه‌ماکسیمم، جهان سرگرمی فان‌لب، بولینگ آتلانتیس، مرکز تفریحات تیوکس، شبیه ساز هلیکوپتر فلای راید، قلعه شنی و زمین‌های بازی بزرگ و سفارشی بخش دیگری از امکانات فروم را تشکیل می‌دهند. از همه اینها که بگذریم، تک ستاره درخشان فروم استانبول، اولین مرکز لگولِند دیسکاوری در ترکیه، در جولای سال 2015 افتتاح شد.

مرکز مسکونی و خرید فروم استانبول، در تقاطع بزرگراه‌های E5 و TEM و در مسیر متروی زیر زمینی جدید با تنها 25 دقیقه فاصله از فرودگاه بین المللی آتاتورک قرار دارد و دسترسی به آن برای ساکنان استانبول و گردشگران داخلی و بین‌المللی بسیار آسان است.

فاصله تا مکان های مهم

Jurassic Land ۰٫۰۷ کیلومتر
پارک Kocatepe ۰٫۳۵ کیلومتر
آکواریوم SEA LIFE ۰٫۷ کیلومتر

نقد و بررسی