استانبول
/ /
مرکز خرید جواهر استانبول
مرکز خرید جواهر استانبول

مرکز خرید جواهر استانبول

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.istanbulcevahir.com/tr-TR/anasayfa/1.aspx
آدرس Buyukdere Cad٫ No:۲۲ Sisli Merkez, Sisli, Istanbul, Turkey

مرکز خرید و سرگرمی جواهر استانبول (که به نام مرکز تجاری فرهنگی شیشلی نیز شناخته می‌شود) یک مرکز خرید مدرن واقع در خیابان بویوک‌دِره در منطقه شیشلی استانبول ترکیه است. این مرکز خرید از زمان افتتاح در 15 اکتبر 2005 تا سال 2011 به عنوان بزرگترین مرکز خرید اروپا و یکی از بزرگترین مراکز خرید جهان محسوب می‌شد.

جواهر استانبول در زمینی به مساحت 62.475 مترمربع با هزینه 250 میلیون دلار ساخته شد. این مرکز خرید با مساحت زیربنای 420.000 متر مربع، 110.000 متر مربع فضای قابل اجاره در اختیار رستوران‌ها و فروشگاه‌ها گذاشته است. شش طبقه تجاری این مرکز خرید خانه 343 فروشگاه (که تعدادی از آنها اولین نمایندگان برخی برندهای بین‌المللی در ترکیه هستند). 34 فست‌فود و 14 رستوران لوکس است. به علاوه یک صحنه بزرگ برای نمایش‌ها و مراسم‌های دیگر، 12 سینما (من جمله یک سالن خصوصی و یک سینمای مخصوص کودکان)، یک سالن بولینگ، یک چرخ‌و‌فلک کوچک و امکانات تفریحی متعدد دیگر در جواهر مشغول فعالیت هستند.

 سقف شیشه‌ای 2.500 متر مربعی مرکز خرید، دومین ساعت بزرگ جهان با اعدادی به بزرگی 3 متر را در دل خود جای داده است.

برخی برند‌های بین‌المللی در مرکز خرید عبارتند از دوروتی پرکینز، بِنِتون، اسپِریت، زارا، داکرز، لی‌وایز، ریبوک، کانورز، بست مونتاین، گس وُرلد، جوزپه، ناین وست، استارباکس، برگر کینگ، مک دونالدز، کی.اف.سی و پیتزا هات.

فاصله تا مکان های مهم

هتل Sisli ۰٫۲۸ کیلومتر
هتل ماریوت شیشلی ۰٫۴۵ کیلومتر
موزه آتاتورک ۱ کیلومتر

نقد و بررسی