استانبول
/ /
مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول
مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
وب سایت http://www.istinyepark.com/tr/
آدرس Katar Caddesi No: ۷۳ | Sariyer, Istanbul ۳۴۴۶۰, Turkey

ایستینیه پارک یک مرکز خرید در منطقه ایستینیه استانبول با 291 فروشگاه، 85250 متر مربع فضای قابل اجاره و پارکینگ چهار طبقه زیرزمینی است. این مرکز خرید فروشگاه‌های سرپوشیده و فضای باز دارد. بخش فضای باز از یک سنترال پارک سبز با فروشگاه‌های خیابانی اطراف آن تشکیل شده است.

پروژه طراحی مجموعه زیر نظر معمار آمریکایی، تام کلی صورت گرفت و توسط کمپانی استانبولی اومرلر میمارلیک استانبول اجرا شد. . فرآیند ساخت و آماده‌سازی بنا از ابتدا تا زمان افتتاح  26 ماه طول کشید و بازار پس از سه  سال کار مداوم (2007 – 2004) افتتاح شد.

از زمان افتتاح ایستینیه پارک در سپتامبر 2007 تاکنون، این مجموعه در تلاش بوده تا با 300 فروشگاه خود بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. مجموعه متنوعی از انواع مختلف کالاها و برندها در فضایی وسیع با 87000 متر مربع فضای فروشگاهی، 3600 واحد پارکینگ، بخشی از اهداف مجموعه برای تامین نیازهای مشتریانش با هر سن و سلیقه‌ای است.

اینسیتیه پارک تلاش دارد با ترکیبی از سرگرمی، ورزش و خرید با استفاده از امکاناتی چون مجموعه سینمایی (یک IMAX 3D)، یک باشگاه ورزشی هیل‌ساید سیتی و رستوران‌های با کیفیت و منوهای متنوع از سرتاسر جهان، تجربه‌ای لذت‌بخش را برای مشتریانش فراهم کند.

این مجموعه از همان سال اول برنده جوایز متعددی از قبیل بهترین جوایز برای « افتتاحیه، توسعه و نوسازی و ماکسی نقره‌ای» سال 2009 از طرف مجمع مراکز خرید بین المللی (ICSC) و جایزه « مرکز خرید سال» از طرف سازمان خرده‌فروشان و مراکز خرید (AMPD) شد.

فاصله تا مکان های مهم

کیلومتر

نقد و بررسی