استانبول

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ یکشنبه تا پنجشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۲:۳۰ جمعه و شنبه
وب سایت http://www.mallofistanbul.com.tr/
آدرس Ziyagokalp Mh٫, Suleyman Demirel Blv, Istanbul ۳۴۳۰۶, Turkey

Mall of Istanbul، بزرگترین مرکز خرید، تفریحات و زندگی ترکیه در منطقه در حال توسعه Ziyagokalp استانبول در تقاطعی که فرودگاه آتاتورک را به بزرگراه TEM (بزرگراه بخش اروپایی) متصل می‌کند، قرار دارد. مرکز خرید استانبول توسط بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری املاک داخلی ترکیه تورونلار GYO در 23 می 2014 با 350 فروشگاه و هزاران برند داخلی و بین‌المللی افتتاح شد.

مرکز خرید استانبول با گرد آوردن فرهنگ، هنر، سرگرمی زیر یک چتر، به مفهوم خرید در اروپا معنای تازه‌ای بخشیده است. فودکورت  MOI Flavours با انواع منوها از سرتاسر جهان غذا خوردن و نوشیدن را به تجربه‌ای لذت‌بخش و خاص بدل کرده؛ سالن‌های MOI Stage شاهد اجراهای گروه‌های تئاتری داخلی و بین المللی سرشناس و کنسرت‌های متعدد از داخل و خارج کشور بوده  و MOI Art میزبانی نمایشگاه‌های بین‌المللی هنری را بر عهده می‌گیرد؛ MOI Park بزرگترین مرکز تفریحی سرپوشیده اروپا و Cinetech بزرگترین مجموعه سینه‌پلکس ترکیه است.

مرکز خرید با الهام از شهر استانبول به شکل هفت تپه ساخته شده و چهار بلوک مسکونی، یک بلوک اداری، یک بلوک هتل و مرکز خرید را در بر می‌گیرد. مرکز خرید، که سبک معماری سلطان‌احمد، تکسیم و ییلدیز پارک را به خاطر می‌آورد، با سالن‌های بزرگ که از نور خورشید نهایت بهره را می‌برند فضایی کارآمد و آرام را برای مشتریانش طراحی کرده است.

مرکز خرید استانبول در منطقه در حال توسعه Ziyagokalp دربخش اروپایی استانبول و در کنار  بزرگراه TEM که دو قاره اروپا و آسیا را به هم پیوند می‌دهد، بنا شده و به راحتی با وسایل نقلیه عمومی، مترو و خدمات مسافرتی تلفنی برای مشتریان قابل دسترسی است.

فاصله تا مکان های مهم

کیلومتر

نقد و بررسی