ازمیر

معرفی

ساعت کاری ۱۱:۳۰ تا ۲۳:۳۰
وب سایت
آدرس

Kordonboyu علاوه بر اینکه یکی از بهترین بخش های شهر برای غذا خوردن است، محوطه های چمن، مسیرهای طولانی برای دویدن در آرامش به دور از شلوغی شهر دارد این منطقه در مجاورت دریا قرار دارد و می توان از نقاط مختلف آن به تماشای مناظر زیبا و  چشم‌اندازهای وسیعی از دریا نشست و هوای تازه دریا را تنفس کرد.

خواه مقداری صدف خوراکی از یک فروشنده دوره‌گرد بخرید یا به یکی از رستوران‌های مجلل با انواع غذاهای مختلف بروید از غذاها، بویژه خوراک های مختلف ماهی لذت خواهید برد. همچنین می توانید سوار کالسکه های اسبی سنتی بشوید و از تجربه کالسکه سواری لذت ببرید. این کالسکه ها را می توانید در Karşıyaka و کوردون تا 11 شب پیدا کنید. یا اینکه می توانبد با قایق از پاشاپورت، یکی قدیمی ترین اسکله‌های ازمیر در عرض نیمساعت به Üçkuyular یا Karşıyaka برسید.

موزه تاریخ تجاری در ساختمان تجاری ازمیر در پاشاپورت، شهر را به عاشقان تاریخ معرفی می‌کند، تاریخ فرهنگ و مصنوعات باستانی و قومی تجاری شهر در این موزه جمع شده‌اند.

می توانید محصولات منحصربفرد از چهارگوشه ترکیه از قبیل فرش‌های دستباف، محصولات چوبی، کارهای شیشه، سرامیک، سازهای مینیاتوری سنتی ترکیه، عروسک های سایه بازی همراه با زینت آلات نقره و دیگر تزئینات را در فروشگاه های ویژه وزارت فرهنگ و توریسم (GESIM)، در کنار اتاق بازرگانی ازمیر در پاشاپورت بیابید.

فاصله تا مکان های مهم

کیلومتر

نقد و بررسی