آنتالیا
/ /
مرکز خرید دیپو آنتالیا
مرکز خرید دیپو آنتالیا

مرکز خرید دیپو آنتالیا

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ یکشنبه تا پنجشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۲:۳۰ جمعه و شنبه
وب سایت http://www.deepo.com.tr/
آدرس Sinan Mah٫ Antalya Alanya Yolu No:۳۷۱ Altinova, Kepez, Antalya ۰۷۱۷۰, Turkey

مرکز خرید دیپو در سال 2004 افتتاح شد. بزرگترین مرکز خرید منطقه مدیترانه با ظاهر مدرن شبیه به کاروانسرا و ترکیبی از فروشگاه‌ها به شهرک‌های پیرامون نیز خدمات می‌دهد.

مرکز خرید دیپو توسط شرکت دی.ان.آ میمارلیک در زمینی به مساحت 38745 مترمربع طراحی و ساخته شد. این مرکز خرید با فضای قابل اجاره برابر با 18096 متر مربع میزبان بیش از 90 برند داخلی و بین‌المللی برگزیده است. 15 کافه‌تریا، رستوران، 5 سالن نمایش فیلم، یک محوطه نمایشگاهی و یک پیست کارتینگ به مساحت 3000 متر مربع که در آن همیشه می‌توانید تخفیف بگیرید، از دیگر امکانات این مرکز خرید هستند.

 موقعیت مکانی فروشگاه، روبه‌روی فرودگاه فضایی برای برخوردهای فرهنگی و اجتماعی به وجود آورده است. برندهای داخلی و بین‌المللی مستقر در دیپو اجناس خود را با قیمت‌هایی بسیار مناسب ارائه می‌کنند. به علاوه این مجموعه بزرگ پارکینگ داخلی و خارجی دارد. مرکز خرید دیپو از زمان افتتاح پیوسته برای تمام بازدیدکنندگانش، از هر قشر و سنی جذابیت داشته و دارد.

سبک مدیترانه‌ای معماری این فروشگاه دسترسی به تمام امکانات را آسان می‌کند زیرا تمام فروشگاه‌ها در یک طبقه قرار دارند.

سرگرمی‌های مرکز خرید: سینما با پنج سالن نمایش فیلم و ظرفیت 650 نفر؛ پارک استارپارک و تکنو؛ محوطه بازی کودکان به مساحت 600 متر مربع؛ پیست کارتینگ به مساحت 3000 متر مربع

ساعات کار: دوشنبه تا یکشنبه از 10 تا 22 ؛ جمعه و شنبه 10 تا 22:300

فاصله تا مکان های مهم

Ozdilek ۰٫۰۲۵ کیلومتر
هتل Crystal ۰٫۶ کیلومتر

نقد و بررسی