آنتالیا
/ /
مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا
مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا

مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا

معرفی

ساعت کاری ۱۰:۰۰ تا ۲۳:۰۰
وب سایت http://www.ozdilekparkantalya.com/
آدرس Fabrikalar Dist٫ Fikri Erten St٫ No: ۲ | Kepez, Antalya ۰۷۰۹۰, Turkey

مرکز خرید اوزدیلک پارک به عنوان یک مجموعه خرید با امکانات فرهنگی طراحی شده است و مهم‌ترین مرکز فرهنگی توریستی ترکیه و به نوعی نماد این کشور در جهان محسوب می‌شود. اوزدیلک پارک از زمان افتتاح در سال 2009، پیوسته در پی خلق فضایی بوده است که خرید را تبدیل به امری مفرح و لذت‌بخش کند.

این پروژه در منطقه کپز که بالاترین نرخ رشد را در آنتالیا دارد، واقع شده است. به علاوه مرکز خرید اوزدیلک به مرکز شهر و فرودگاه نزدیک بوده و دسترسی به آن از سرتاسر نقاط آنتالیا بسیار آسان است.

مرکز خرید اوزدیلک پارک با فضای قابل اجاره 38725 متر مربع در دو طبقه پارکینگ و چهار طبقه مرکز خرید و سرگرمی طراحی شده است. این مرکز خرید میزبان 114 برند تجاری و انحصاری است. نورپردازی مناسب، فضای کافی، امنیت و راحتی ویژگی‌های اصلی معماری بنای مرکز خرید هستند. علاوه بر تنوع بالا با بیشترین تعداد برند، مرکز خرید اوزدیلک با یک هایپرمارکت، بزرگترین بازار ساختمانی شهر، بازار لوازم الکترونیک، محوطه غذا و نوشیدنی، فروشگاه و برندهای محبوب داخل آن از لحاظ تنوع فروشگاه نیز در صدر قرار دارد.

این مرکز خرید به دلیل داشتن محوطه بزرگ غذا و نوشیدنی، مراکز  اجتماعی و تفریحی، زمین‌های مختلف بازی کودکان و نزدیک بودن به دانشگاه، نزد خانواده‌ها و جوانان به یک میزان محبوبیت دارد.

اوزدیلک پارک به خاطر ساختار مشتریان، تنوع برندها و دیگر ویژگی‌هایی که ذکر شد مورد توجه اکثر گروه‌های اجتماعی اقتصادی شهر قرار دارد. تاکید این مرکز خرید بر رضایت مشتری و کیفیت خدمات در تمام بخش‌ها باعث شد تا اوزدیلک پارک اولین مرکز خرید در آنتالیا و دومین مرکز خرید ترکیه باشد که موفق به دریافت گواهینامه کیفیت ایزو 9000 می‌شود.

تاریخ افتتاح: 2009/06/27

مساحت کلی بنا: 100200 متر مربع

تعداد پرسنل: 400 نفر

فاصله تا مکان های مهم

موزه اسباب بازی ۰٫۳ کیلومتر

نقد و بررسی